Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Ali Sürmeli'nin sosyal medya hesabından olay yaratan iddialar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c71bc4d34b720acacef55f.jpg

Ali Sürmeli'nin Instagram hesabı hack’lendikten sonra yapılam ilk paylaşımda, "Önemli günahlarımı itiraf etmeye karar verdim çünkü bu suçluluk duygularımla yaşamak beni kirletiyor” ifadeleri kullanıldı.

'ZORLA KÜRTAJ' İDDİASI!

Ardından Sürmeli’nin oyuncu Didem Karataş’ı kürtaj yaptırmaya zorladığı paylaşımı geldi: Torunum yaşındaydı diye çocuk istemedim. Zorla hastane ebesi kız kardeşim Gülben Sürmeli tarafından kürtaj yaptırdım.
65c72087d34b720acacef5c0.jpg

Anne acısıyla sarsılmıştı! Ali Sürmeli uzun süre sonra ortaya çıktı

"ÜCRETİN YÜZDE 50'Sİ ELDEN VERİLİYORDU"

Söz konusu paylaşımlarda Ali Sürmeli’nin vergi kaçırdığı da öne sürüldü.

Alıntı Metni

65c71bd9d34b720acacef563.jpg

"İNTİHAR SEBEBİ ANNEME SAHİP ÇIKMAMAMDIR"

Ali Sürmeli’nin kolon kanseri tedavisi gören annesi Akçe Sürmeli (82), Eylül 2022'de yaşamına son vermişti. Akçe Sürmeli, çocukları ve bakıcısıyla beraber kaldığı Kocaeli'nin Derince ilçesindeki evinin arka bahçesinde ipe asılı halde bulunmuştu.

Oyuncunun hesabında yer alan bir diğer paylaşım, "Annemin intihar sebebi de benim uyuşturucu kullanıp, kendisine sahip çıkmamamdır" şeklindeydi.
65c72328d34b720acacef5e7.jpg

"TELEFONU KAYBOLDU, HESABI ELE GEÇİRİLDİ"

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan iddialar sonrası gözlerin çevrdildiği 64 yaşındaki oyuncunun menajerlik şirketi, Ali Sürmeli’nin cep telefonunun kaybolduğunu ve Instagram hesabının hack’lendiğini belirtti.
65c71ca5d34b720acacef569.jpg

Ali Sürmeli'nin Kenan Işık anısı! 'Acaba içimde kötü bir insan mı var?'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler