Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Asena yıllar sonra Bodrum'da!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66794a44ac47e4fb8308a4f9.jpg

Hasan Dere ile evlendikten sonra Almanya'ya yerleşen Asena Dere, önceki gün Bodrum Torba'da lüks bir yatta objektiflere yansıdı.

YILLARA MEYDAN OKUYOR

Bir döneme damga vuran, şimdilerde kameralardan uzak bir yaşam süren 47 yaşındaki Asena Dere, Bodrum tatilinde fit haliyle dikkat çekti.
66794a83ac47e4fb8308a500.jpg

Akşam saatlerinde mayosunun üzerine giydiği pareosu ile kiraladıkları yatın arkasında dolaşan ünlü dansçı, manzaranın tadını çıkardı.
66794a8cac47e4fb8308a502.jpg

Asena: Oryantalliği bırakacağım

"İLİŞKİMİZİN DÖRDÜNCÜ GÜNÜ 'KOCAM' DİYE KAYDETTİM"

Hasan Dere ile kendisini Semiha Yankı'nın tanıştırdığını açıklayan Asena, "Hasan'ı gördüğümde 'Çok yakışıklı ama kesin problemlidir' dedim. İlişkimizin 4'üncü gününde Hasan'ı telefonuma 'Kocam' diye kaydettim. İlk görüşmemizde çocuklarımın babası olacağını biliyordum" şeklinde konuşmuştu.
66794aeaac47e4fb8308a50a.jpg

Asena: 'Özgürüm, kurallarınıza uymayacağım' diyemezsin!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler