Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz'dan iddialı bir Survivor açıklaması

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d88500530cb6da5d81dfc3.jpg

Kick boksçu Çağan Atakan Arslan ile Serap Korkmaz, 2017 yılında nikâh masasına oturmuştu. 2018'de oğulları Leon Aslan'ı kucaklarına alan çift, Mart 2023'te kızları Zenia'nın doğumuyla ikinci kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Önceki gün İstinyePark AVM'de objektiflere yansıyan Serap Korkmaz, kızları henüz 11 aylık olmasına rağmen eşinin üçüncü kez Survivor'a katılması hakkında konuştu.
65d88565530cb6da5d81dfca.jpg

Avatar Atakan'ın eşi Serap Korkmaz'dan itiraf! 'Düğünümü yaşayamadım'

"ANİDEN GELEN TELEFONLA GİTMEK ZORUNDA KALDI"

Bu sezon All Star formatıyla ekanlarda olan fenomen yarışmaya sonradan dahil olan eşine özlemini ve güvenini dile getiren Korkmaz, "Aniden gelen telefonla bir anda gitmek durumunda kaldı" ifadelerini kullandı.
65d88559530cb6da5d81dfc8.jpg

"HER AKŞAM TV BAŞINDAYIZ"

Alıntı Metni

65d8856e530cb6da5d81dfcc.jpg

"OYUNCULUK KARİYERİNE YÖNELDİM" DEMİŞTİ!

Söz' dizisi (2017) ve 'Adalet' filminde (2023) kamera karşısına geçen Survivor Atakan, All Star'a günler kala, "Ben bu sezon gitmedim çünkü sinemaya ağırlık verdim. Sonuçta şampiyon oldum. Şimdilerde oyunculuk kariyerine yöneldim. Bu sezonda kimin kazanacağını çok merak ediyorum. Büyük bir sürpriz olabilir, heyecanla takip edeceğim" açıklamasını yapmıştı.
65d88629530cb6da5d81dfce.jpg

Survivor Atakan'ın oğlu Aslan'ın gözyaşları: Babamın kaybetmesine üzülüyorum!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler