Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Belçim Bilgin'den evlilik cevabı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c1f817d34b720acacee4c8.jpg

Belçim Bilgin, Kanadalı yapımcı sevgilisi Alfredo Di Blasio ile birlikte İstanbul'a geldi. Yaklaşık 3,5 yıldır birlikte olan çift, önceki gün Bebek sahilinde objektiflere takıldı. Sarmaş dolaş sahil hattında yürüyüş yapan sevgililer, ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR İŞ"

16 Şubat'ta vizyona girecek 'Hatıran Yeter' filminde rol alan Belçim Bilgin, canlandırdığı 'Zeynep' karakteri hakkında konuştu.

Alıntı Metni

65c1f883d34b720acacee4d0.jpg

"TÜRKÇE ZOR BİR DİL"

Belçim Bilgin, sevgilisi Alfredo Di Blasio'ya çevirmenlik yaptı. Blasio, magazin muhabirlerinin "Türkiye’yi nasıl buluyorsunuz?" sorusu üzerine "Türkçe biraz zor bir dil. Yemekler inanılmaz güzel" ifadelerini kullandı.
65c1f8ecd34b720acacee4d4.jpg

İSİM DEĞİŞİKLİĞİNE AÇIKLIK GETİRDİ!

Daha önce katıldığı bir programda ismini 'Be' olarak değiştirmek istediğini söyleyen Belçim Bilgin, muhabirlere "Benim ismim ne?" diye sordu. Ünlü oyuncu, 'Belçim' cevabını alınca, "Helal olsun. Genelde Belçin Belçin derler. Ben de hiç çaktırmıyorum. Madem öyle ‘Be’ de gitsin, ne gerek var ayrıntıya" şeklinde konuştu.

Belçim Bilgin: Yabancı dostlarım adımı söylerken çok zorlanıyorlar!

"BU İŞİN KADINI, ERKEĞİ YOK"

Blasio, "Belçim Hanım'a evlilik teklif eder misiniz?" sorusuna, "Biz zaten birbirimize çok bağlıyız. Adını başka türlü koymakla ilgili bir derdimiz yok. Saygı olsun, sevgi olsun" yanıtını verdi.
65c1f8d8d34b720acacee4d2.jpg

Belçim Bilgin ise "Bir kadın olarak siz evlilik teklif eder misiniz?" sorusunu, "Eğer hissedersem tabii ki ederim. Bu işin kadını, erkeği yok. Hissetmekle ilgili. O güveni veren ilişkilerde taraflardan birisi teklif edebilir" şeklinde cevapladı.

‘Partnerimle mutluyum’

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler