Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Bella Hadid, gönlünü at eğitmeni Adan Banuelos'a kaptırmıştı! Bir dönem karavanda kalmşlar

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ced897fe33691c8fb75467.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
Dünyaca ünlü süper model Bella Hadid (27), geçtiğimiz sene gönlünü Teksas'ta yaşayan bir kovboy olan Adan Banuelos'a (35) kaptırmıştı.

Bella'nın yeni aşkı, ABD’nin en ünlü at eğitmenlerinden ve binicilerinden biri olarak tanınıyor. Teksas’ta devasa bir çiftliği olan ve burada at yetiştiriciliği yapan Banuelos, binicilik yarışlarında ve rodeolarda elde ettiği başarılarla adından söz ettiriyor.

66ced626fe33691c8fb75452.jpg

"ÇOK HAVALIYDI"

Yakın zamanda 'Along For the Ride' podcast'ine katılan kovboy, ilişkilerinin başlangıcında süper model kız arkadaşıyla ilişkilerinin ilk dönemleri hakkında konuştu.

66ced63ffe33691c8fb75454.jpg

Hadid'in, beş tekerlekli karavanına taşındığını açıklayan Banuelos, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66ced659fe33691c8fb75456.jpg

"HER ZAMAN BİR NUMARALI DESTEKÇİM OLDU"

"Bella her şeye hemen uyum sağladı, hatta uyum sağlamanın da ötesine geçti. Yarışmalarımız olduğu günlerde herkese kahvaltı getirmek için sabahın erken saatlerinde uyandı ve her zaman bir numaralı destekçim oldu. Bu kadar tutarlı, bu kadar moral verici, pozitif ve tanıştığı herkese karşı sıcak olması, atlarla ve diğer her şeyle ilgili bana yardımcı olması inanılmaz bir şey."

66ced66cfe33691c8fb75458.jpg

Alıntı Metni
Aşkı bulunca modelliği bırakma kararı aldı! Bella Hadid, sevgilisinin yanına gitti
Bella Hadid: Müslüman bir kültürde yaşayabilmeyi çok isterdim

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler