Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: 'Ben yiyecek alamıyorum ama eski kocamın Rolex'i var' demişti! 'Bu kadın tam bir kabus'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668fa3cc8c1d7f4a1b08bdd3.jpg

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
'Fantastic Dörtlü' serisiyle tanınan ünlü aktör Ioan Gruffudd ile 'Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi', '102 Dalmaçyalı' ve 'Kayıp' gibi yapımlarda yer alan Alice Evans, 2007'de dünyaevine girmişti.

Boşanma davaları sonuçlanan ancak nafaka davaları devam eden ikiliden Evans'ın evliyken Gruffudd ile birlikte yaşadıkları evin satışından eline geçen ve yaklaşık 100 bin dolar civarında olduğu tahmin edilen paranın bittiği öğrenilmişti.

668f9fc78c1d7f4a1b08bd44.jpg

Bunun ardından ünlü ismin boşandığı 50 yaşındaki kocası, bir süredir birlikte olduğu 31 yaşındaki Bianca Wallace ile nişanlanmıştı.

668f9fe18c1d7f4a1b08bd46.jpg

"BEN EVE YİYECEK ALAMIYORUM, ESKİ KOCAM DÜNYAYI DOLAŞIYOR"

55 yaşındaki Evans, Gruffudd ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızının velayetinin 'yüzde 100 kendisinde olduğunu', ancak buna rağmen eski eşinin ödemesi gereken 3 bin dolarlık nafakayı almadığını belirtmiş; kendisinin 'eve yiyecek almakta zorlandığı' ancak eski eşinin nişanlısı ile 'dünyayı dolaşarak lüks bir yaşam sürdürdüğünü' iddia etmişti:

Alıntı Metni

668f9ffc8c1d7f4a1b08bd4a.jpg

"MAHKEMENİN HÜKMETTİĞİNDEN FAZLASINI ÖDEDİ"

Alice'in bu açıklamalarının ardından, Ioan'ın arkadaşları DailyMail.com'dan Katie Hind'e konuştu. Aktrisi eski eşine 'elinden geldiğince zarar verme konusunda takıntılı, tam bir kabus' olarak tanımlayan kaynaklar; Gruffudd'ın Evans'a 'mahkemenin hükmettiğinden daha fazlasını' ödediği ve nisan ayından bu yana düzenli ödeme yaptığı konusunda ısrar etti.

668fa08a8c1d7f4a1b08bd4e.jpg

Evans'ın yoksul bir durumda olmasıyla ilgili anlattıklarının 'saçmalık olduğunu' dile getiren Gruffudd'ın yakın çevresi, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

668fa0dd8c1d7f4a1b08bd53.jpg

"ACIMASIZ VE KISKANÇ BİRİ"

"Alice çok acımasız ve kıskanç biri. Bu tür şeylerin üstesinden gelmek hiçbir zaman kolay olmasa da, durum kontrolden çıkıyor ve son derece üzücü bir hale geliyor. Alice'in ne zaman sessiz olması gerektiğini bilmiyor ve her şeyi daha da zorlaştırmaya çalışıyor. Neden çocuklarınızı tüm bunları okumak zorunda kalacakları bir duruma sokmak isteyesiniz ki? Tüm bunları görebilecekleri bir yaştalar. Bir insanın bunu neden yaptığını anlamak çok zor. Bu çılgınlık; bunların hiçbiri onların refahı için iyi olmadı."

668fa1ca8c1d7f4a1b08bd62.jpg

Alıntı Metni
'Ben çocuklarıma yiyecek alamıyorum ama eski kocam dünyayı dolaşıyor!'
Alice Evans eşinin boşanma davası açtığını gazeteden öğrendi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler