Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER || Burçin Terzioğlu, ayağındaki atelle objektiflere yansıdı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
637c6c3a86b247172cf9cba3.jpg

MESUT YILMAZ / MİLLİYET
Poyraz Karayel' dizisiyle ciddi bir hayran kitlesi edinen Burçin Terzioğlu, tanıtım yüzü olduğu marka için İstinyePark'ta düzenlenen panele katıldı. Ayağındaki atelle dikkat çeken oyuncu, geçtiğimiz hafta evinde, merdivenlerden düştüğünü söyledi.
637c6c6086b247172cf9cbab.jpg

Bir süredir ekranlardan uzak kalan Terzioğlu, "Küçük bir kırık var. Üç hafta böyle dolaşacağım" dedi.

Kapüşonlu ve maskeli görüntülendi

TEKTAŞ YÜZÜĞÜ DİKKAT ÇEKTİ

İlişkileri 2020 yazında gittikleri Filipinler tatilinde paylaştıkları fotoğraflarla ortaya çıkan 42 yaşındaki Burçin Terzioğlu ile 38 yaşındaki Umut Duygu'nun mutlu birliktelikleri devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda meslektaşı Demet Evgar'ın Emirgan'daki evinde gerçekleşen düğüne katılan ünlü çiftten Terzioğlu'nun parmağındaki tektaş yüzük dikkatlerden kaçmamıştı.
637c6c5a86b247172cf9cba9.jpg

Ünlü oyuncu, “Evlilik teklifi mi aldınız?” sorusuna, “Teşekkür ederim” cevabıyla gülümsemişti. Burçin Terzioğlu’nda tektaşın yanı sıra alyans da olması akıllara, “Evlendiler mi?” sorusunu getirmişti.

İlker Kaleli sosyal medya hamlesi

"BİZ HALİMİZDEN MEMNUNUZ"

Gündem olan tektaş yüzüğü hakkında konuşan Terzioğlu, "Evlenme teklifi aldınız mı?" sorusuna, "Evet, bir yüzük ve teklif aldım. Ancak şu an biz halimizden memnunuz henüz tarih belirsiz" yanıtını vermişti.
637c6c5286b247172cf9cba5.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler