Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Çağla Şıkel'in Kuzey itirafı sonrası Emre Altuğ'dan romantik ifşalar!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6676cfa9941a6cbb9f489422.jpg

Emre Altuğ, Çağla Şıkel ile evliliğinden dünyaya gelen oğulları Kuzey ve Uzay ile İzmir Sığacık'ta tatil yapıyor.

Oyunculuk kariyeriyle de ön planda olan 55 yaşıdnaki şarkıcının, sosyal medyada yaptığı son paylaşımlarındaki detay dikkatlerden kaçmadı.

Kız çocuğu için yumurtalarını donduran Çağla Şıkel: 'Varken koyayım dursun' dedim!

Emre Altuğ'un yemek masasında neşesinin bir hayli yerinde olduğu fotoğrafta, 15 yaşındaki oğlu Kuzey'in kız arkadaşının da yanında bulunduğu görüldü.
6676d01b941a6cbb9f48942f.jpg

KUZEY VE SEVGİLİSİ EL ELE

Şarkıcı, 15 yaşındaki oğlunun sevgilisiyle el ele yürüdüğü anları da kalp emojisiyle birlikte Instagram'da yayınlamayı ihmal etmedi.
6676d014941a6cbb9f48942b.jpg

"EMRE'NİN HABERİ YOKTU, BEN İLAN ETTİM"

Çağla Şıkel, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu programda, "Kuzey'in kız arkadaşı İzmir'de oturuyor ve görüşebilmeleri için seferber oluyoruz. Benim tarafımda işler biraz dramatik. Buna hazırlıklı değilmişim. O söylemedi fakat ben anladım. Terliyor, sorunca kızarıyor, kaçıyor, benimle diyaloğa girmek istemiyor, kısa kesip tersliyordu. ‘Tamam bizimki gitti’ dedim. Onları görünce aşk filmlerini izler gibi oluyorum. Onları izlemeye devam ediyorum. Emre’nin haberi yoktu ona da ben ilan ettim, o da çok destekliyor" açıklamasını yapmıştı.
6676d028941a6cbb9f489433.jpg

Emre Altuğ: Aramalarına bile şaşırdım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler