Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Damla Ersubaşı yaşadıklarını anlattı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c6160a721699be74eaaccf.jpg

Bir dönem ekranlara gelen Sihirli Annem isimli dizide ‘Tuğçe’ karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılının son günlerinde Mustafa Can Keser ile dünya evine girmişti. İki çocukları olan çift, 2020 eylül ayında tek celsede boşanmıştı.

Ersubaşı, bir dönem kendisine şiddet uyguladığını ve aldattığını iddia ettiği eski eşiyle tekrar bir araya gelmiş; ancak çok geçmeden yine ayrılık kararı almıştı. İkili, geçtiğimiz aylarda çocuklarının velayeti yüzünden davalık olmuştu.

65c6143f721699be74eaacc1.jpg

"BABAM BİR SÜRE BENİMLE KONUŞMADI"

Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir YouTube programında ise "Eski eşimle arkadaş vasıtasıyla tanıştık. Ben ilk gördüğümde çok beğenmiştim. 1,5 yıl flört ettik sonra ben hamile kalınca evlendik. Evlendiğimizde ben 3 aylık hamileydim. Hamile kalmasaydım da evlenirdim. Ailem hamile kaldığını sonradan öğrendi ve babam bir süre benimle konuşmadı. Annem hamile olduğumu öğrendiğimde yüzüme tükürmüştü. Erken yaşta evlendiğim için pişmanım" demişti.

65c6143a721699be74eaacbf.jpg

Oyuncu, son olarak Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval'ın sunumuyla TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konuk oldu. Hamileliğini ailesine açıklayışı ve evliliğiyle ilgili konuşan 30 yaşındaki Damla Ersubaşı, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte Ersubaşı'nın açıklamalarından satır başları...

65c61462721699be74eaacc3.jpg

"BİR ANNE OLARAK AYNISINI YAŞASAM NE YAPARIM BİLMİYORUM"

Alıntı Metni

65c6146f721699be74eaacc5.jpg

"Zaten ciddi bir ilişkimiz vardı, ailem biliyordu evleneceğimizi. Mustafa'yı tanıyorlardı da, seviyorlardı da. Evliliğimi pek aileme anlatan biri değildim. Bazen de elinde olmadan cümle alem duyuyor işte... Yaşananlardan pişman değilim. İki tane dünya güzeli kızım var. Çok şükür Allah bana onların annesi olmayı nasip etti. Evliliğin bence hiçbir güzel yanı yok."

65c61492721699be74eaacc7.jpg

"EVLİLİK BENİ HİSSİZLEŞTİRDİ"

Alıntı Metni

65c614af721699be74eaacc9.jpg

"Kadınlar olarak bazen güçsüz hissediyoruz, benim de öyle hissettiğim zamanlar oldu. 'Ben yapamam, ben başaramam' diyoruz, özgüven eksikliği oluyor, bazen istemediğimiz şeylere katlanmak zorunda kalıyoruz. Bir kadının gerçekten kendine güvenmesi, kendi ayakları üzerinde durması lazım. Ancak öyle adım atılıyor. Kimse hiçbir şeye katlanmak, sabretmek zorunda değil. Mutlu olmadığı yerde insan durmasın."

65c614d6721699be74eaaccb.jpg

"AYRILDIĞINIZ İNSANA GERİ DÖNMEYİN"

Alıntı Metni
Damla Ersubaşı: Çocuklarım annesiyle ilgilii haberleri okuyunca ne yapacağım!
Damla Ersubaşı'ndan uyuşturucu ve kumar itirafı sonrası yeni açıklama!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler