Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler.. Demet Akalın'ın kiracı isyanı! Aldığı yeni kirayı açıkladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66bf50fd37446c2415403345.jpg

Gayrimenkul yatırımlarıyla adından söz ettiren Demet Akalın, geçtiğimiz nisan ayında Jess Molho ile sunuculuğunu yaptığı programda, kiracısına çok sert tepki göstermişti.

Mankenlik yaptığı yıllarda kredi çekip, bir ev satın aldığını belirten 52 yaşındaki sanatçı, canlı yayında kiracısıyla yaşadığı sorunu anlatmıştı.

"UKALALIĞA BAK!"

Alıntı Metni

66bf513237446c241540334a.jpg

Demet Akalın tepki göstermişti! Tuğba Özerk: Mayokiniyi ilk ben giydim

"HERKESİN AĞIZ KOKUSUNU ÇEKİYORDUM"

Evin ücretini krediyle ödediğini dile getiren Demet Akalın, "Ev benim! Sen kimsin ki? Adam bunu söyleyebiliyor. Acayip sinirliyim. Ben o evi almak için gece gündüz çalıştım. O zaman mankenlik yapıyordum, ayakta bekliyordum 10-12 saat. Millete yaka iğnesi takıyordum, herkesin ağız kokusunu çekiyordum. Evi krediyle ödedim. Sen gidip, 'Programda benden bahsetti, zam yapmaktan vazgeçtim' diyeceksin. Ben de sinir oldum, 'ver' dedim avukata" şeklinde konuşmuştu.
66bf515937446c241540334d.jpg

"BU EVLERİ BEDAVA OTURUN DİYE ALMADIK"

Kiracısıyla mahkemelik olan ünlü şarkıcı, dört ay sonra yeni paylaşımlara imza attı. Sosyal medya hesabından tepkisini dile getiren şarkıcı, "Bu evleri siz bedava oturun diye almadık arkadaş adam çöktü evime ya!" mesajını paylaştı.
66bf51ab37446c2415403351.jpg

"KİRAYI 8 BİN TL YAPMIŞ"

Zam sonrası aldığı yeni kirayı da açıklayan Demet Akalın, "Kira 5 bin TL'ydi, 8 bin TL yeni yapmış! Uzlaşmaya da 'hayır' diyor! 35 bin TL en kötü ederi evin! Çıksın bir öğrenciye bir yıl bedava vereceğim söz! Dua eder en azından" ifadelerini kullandı.
66bf516537446c241540334f.jpg

Su faturasına isyan etmişti! MUSKİ'den Demet Akalın'a cevap

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler