Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER || Dilan Çıtak Tatlıses kına gece yaptı! Gözyaşlarına boğuldu...

hizmetli

Administrator
Yönetici
6343d41586b2474454309ed4.jpg

İbrahim Tatlıses'in şarkıcı kızı Dilan Çıtak Tatlıses, meslektaşı Levent Dörter ile dört yıldır aşk yaşıyor. İlişkileri bir dargın bir barışık devam eden ikiliden geçtiğimiz mayıs ayında mutlu haber geldi. Evlilik yolunda ilk adımı atan ünlü çiftin yüzüklerini İbrahim Tatlıses ve yapımcı Polat Yağcı taktı. Basın mensuplarına "Bana 'Mutlu musunuz?' diye sormayın" diyerek takılan sanatçı, "Her babaya ne sorulursa sorulsun, böyle bir günde 'Mutluyum' der. Çok mutluyum, Levent de çok düzgün, terbiyeli bir çocuk. Ben de bir baba olarak elimden ne geliyorsa yapacağım tabii ki. Düğünde görüşürüz" açıklamasını yaptı.
6343d42986b2474454309ed8.jpg

"O NASIL BİR HAMLEYDİ?"

'İmparator' lakaplı Tatlıses'in, kurdeleyi kestikten sonra kızı Dilan'a elini öptürürken; damadını nazikçe geri çevirmesi dikkatlerden kaçmadı. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Sosyal medya kullanıcıları konuyla ilgili; "Oğluna da elini vermemişti", "O nasıl bir hamleydi?", "Kayınpeder olmayı kabul etmiyor sanırım" şeklinde yorumlar yaptı.
6343d41f86b2474454309ed6.jpg

"KİMSEYE EL ÖPTÜRMEM"

Usta sanatçı, Twitter hesabından konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni
Tatlıses kardeşler İdo ile Dilan Çıtak barıştı

ELBİSESİNE KÖPEK İŞEDİ!

Nişan pastasını kestikten sonra pistte dans eden Dilan Çıtak'ın başına talihsiz bir olay geldi. Şarkıcının elbisesinin üzerine köpek işedi. 32 yaşındaki Tatlıses, "Gözüm gibi baktığım elbisem ama tek kızamayacağım şey köpekti. Köpek benim en hassas noktam. O yaptı, şimdi ben buna nasıl kızayım?" sözleriyle, şaşkınlığını dile getirdi.
6343d43286b2474454309eda.jpg

DİLAN ÇITAK'IN DUYGUSAL ANLARI

Eylül 2020'de nikâh masasına oturacaklarını açıklayan ancak tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle düğünü erteleme kararı alan çiftten Dilan Çıtak Tatlıses, dün akşam ailesi ve arkadaşlarıyla Sarıyer'de bulunan bir otelde kına gecesi yaptı.
6343d43a86b2474454309edd.jpg

"AĞLADIM"

Türk örf ve adetlerinin uygulandığı gecede kına yakılırken, ünlü şarkıcı duygusal anlar yaşayıp, gözyaşlarına hakim olamadı. Arkadaşının "Bir de kına yakmam diyordu. Üstüne ağladı bir de" mesajına "Ağladım" cevabını veren Tatlıses, bu anlara Instagram hesabında da yer verdi. Geceden renkli kareler sosyal medyada paylaşıldı.
6343d44386b2474454309edf.jpg

Kaza sonrası aramayan dostlarına sitem

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler