Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Dilara Aksüyek sokak ortasında ağladı! Patlayan flaşlara tepki...

hizmetli

Administrator
Yönetici
667a8498ac47e4fb8308afe9.jpg

Cihangir'de sokak ortasında ağladığını öğrenilen Dilara Aksüyek, fotoğraflarının çekilmesinden rahatsız olup, yüzünü gizledi.

Bir anda yerinden kalkan ünlü ismin, arkadaşları ile oturduğu mekanın tuvaletine kendini kilitlemesi dikkat çekti.
667a8622ac47e4fb8308b037.jpg

ARKADAŞLARINI GÖNDERDİ

Uzun süre tuvaletten çıkmayan 36 yaşındaki oyuncu, daha sonra arkadaşlarını muhabirlerin yanına gönderdi. Aksüyek, konuşmak istemediğini ve izni olmadan görüntülerinin çekilemeyeceğini iletti.
667a83b7ac47e4fb8308afd3.jpg

Murat Ceylan'la aşk haberleri çıkmıştı! Dilara Aksüyek konuya açıklık getirdi

"MURAT'LA NE ALAKASI VAR?"

Murat Ceylan ile aşk yaşadığı iddia edilen Aksüyek, hızlı adımlarla mekandan dışarı çıktı. "Biraz üzülmüştüm, ondan oldu. Şimdi eve gidiyorum. Bunu yapmazsanız olur mu? Kötü bir haber aldım, ondan ağladım. Bu benim doğal hakkım. Bunun Murat'la ne alakası var? Üzücü bir şey oldu ağladım, hâlâ ağlıyorum. Şimdi de evimin önündeyim, neden böyle yapıyorsunuz? Neden benim üzerime gelip, üzüyorsunuz?" sözleriyle sitemini dile getirdi.
667a83baac47e4fb8308afd5.jpg

15 DAKİKA SONRA ÖZÜR!

Dilara Aksüyek'in yardımcıları, 15 dakika sonra basın mensuplarını arayarak, "Dilara Hanım sizlerden özür diliyor. Kafasını biraz topladı. Sizlerden ricası çekilen görüntülerin silinip, yayınlanmaması. İstiyorsanız aşağı inip, güzel bir röportaj vereceğini" söyledi" dedi.
667a83bcac47e4fb8308afd7.jpg

Magazin muhabirleri, panik halleriyle dikkat çeken ünlü oyuncunun "röportaj verme karşılığında görüntülerinin silinmesi" talebini kabul etmedi.

Dilara Aksüyek: İç çamaşırıyla neden dışarıda gezeyim?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler