Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Doğuş Özcan Deniz'in tarzına bakın nasıl takıldı?

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d309c51a3d381f9acbc5a8.jpg

Ünlü şarkıcı Doğuş, önceki gece Maslak'ta yer alan bir mekanda konser verdi. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelmeyi ihmal etmeyen Doğuş, "Biraz ara vermiştim ama sahalara geri döndüm" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni

65d307f41a3d381f9acbc596.jpg

2014'te dünyaevine girdiği Hoşkedem Hidayetkızı ile evliliği hakkında çıkan ihanet iddialarıyla ilgili sorulara yanıt veren şarkıcı, "Özel hayat, özel müdahaleye yokuz. Mahkememiz devam ediyor çünkü. Zamanı gelince açıklama yapılır" dedi.

65d3082d1a3d381f9acbc598.jpg

"BENİ TAKLİT ETME!"

Tarzı hakkında da konuşan ünlü isim, "Özcan Deniz, hiç beni taklit etme. Bu tarz bana ait ama sen de bu tarzı yapmaya çalışıyorsun. Onu çok seviyorum" diyerek gülümsedi.

65d308681a3d381f9acbc59a.jpg

"ESTETİK ERKEĞİ BOZAR"

Son dönemde erkek sanatçıların da estetik yaptırmasıyla ilgili düşüncelerini paylaşan Doğuş, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

65d308fb1a3d381f9acbc5a0.jpg

"PAVYON BİR KÜLTÜR BENCE"

Son dönemin gündem konusu olan, Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi 'İnci Taneleri'nin pavyon sahnelerini değerlendiren şarkıcı, "Pavyon bir kültür bence. Belki oradaki arkadaşlar kötü şeyler yaşıyor olabilir. Belki de yaşamıyor da olabilir. Pavyon kadın pazarlanan bir yer değildir, Bu insanlara böyle bakılmasın. Ben Ankara'da gittim pavyona. Biliyorum içerisinin nasıl bir yer olduğunu" diyerek eleştirilere tepki gösterdi.

65d308921a3d381f9acbc59c.jpg

'Yasak aşk' ve 'imâm nikahı' iddiası! Doğuş'tan fotoğraflı yanıt
Doğuş: Cezaevinde kalbimden şişlendim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler