Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Eda Ece'nin kızı Mina İpek ilk kez görüldü!

hizmetli

Administrator
Yönetici
665cd0778f2625b53f7afd56.jpg

Basketbolcu Buğrahan Tuncer ile uzun yıllardır devam eden beraberliğini geçtiğimiz yıl 21 Haziran'da evlilikle taçlandıran Eda Ece, düğünden aylar sonra bebek beklediğini duyurmuştu.

Ünlü çift Mina İpek adını verdikleri kızlarını geçtiğimiz Nisan ayında kucağına almıştı.

milliyet.jpg

"KIZ İSTİYORDUM"

Evliliğinin ardından kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyuran Ece, süreç hakkında "İlk 3 ayda midem bulandı, tansiyonum düştü. Bütün yan etkileri yaşadım! Gizli gizli kız istiyordum. Buğra hep “Fark etmez, sağlıklı doğsun da” diyordu. Hamilelik neredeyse tüm organlarınızı, hormonlarınızı ve beyninizi etkiliyor. Bu süreçte kadının hissetmesi gereken mutluluk ve kendine güven. Artık yediğimin içinde ne olduğuna, yüzüme ne sürdüğüme çok dikkat ediyorum. Hamileliğimle birlikte dikkatim daha da arttı" demişti.

milliyet.jpg

KANKALAR TATİLDE

Eda Ece, önceki gün Bodrum tatilinde görüntülendi. Kucağında Mina İpek ile yakın arkadaşı Aslı Enver ile buluşan oyuncunun keyfi yerindeydi.

665d438e8f2625b53f7afdd7.jpg

MİNA İPEK'İN UYKUSU GELDİ

Mina İpek ilk kez objektiflere yansıdı. Uykusu gelen Mina İpek'i Eda Ece daha sonra içeri götürerek, yakın arkadaşıyla ilgilenmeye devam etti.
665d6090607ac75ddda5e0d9.jpg

Aslı Enver kızı Elay'ı bir an olsun kucağından indirmedi. Anne kızın sevimli halleriyle objektiflere yansıdı.
665d609d607ac75ddda5e0db.jpg

Eda Ece ve Buğrahan Tuncer'in mutlu günü! Kızlarına kavuştular
Üç aylık hamile Eda Ece'nin doğum hazılıkları

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler