Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Ege Kökenli hanımağa olmaya geliyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d82e2570687e0899cc09fa.jpg

Kanal D’de yayınlanacak Güzel Aşklar Diyarı; senaryosu, mekanları, güçlü rejisi ve oyuncu kadrosuyla göz kamaştırıyor. Mahsun Kırmızıgül imzalı dizide ailenin reisi rolündeki Hâkim Alaca’nın (Halil Ergün) genç ve güzel eşini başarılı oyuncu Ege Kökenli canlandıracak.

AKILLI VE GÜÇLÜ

Enerjisi, yeteneği ve güzelliğiyle televizyon dünyasının aranan isimleri arasında yer alan Kökenli, Hanzade karakterini, “Kendinden çok emin, ne istediğini çok iyi bilen, akıllı ve güçlü bir kadın. Hükümet gibi kadın” olarak nitelendirdi.

'Güzel Aşklar Diyarı'na geri sayım! Dizinin ilk tanıtımı büyük ilgi gördü

"PAMUK GİBİ BİR İNSAN"

Kökenli, duayen sanatçı Halil Ergün ile oynamanın kendisi için büyük bir şans olduğunu belirterek, "Senelerin tecrübesi, ustamız Halil abi ile olmak beni çok mutlu ediyor. Kendisi de pamuk gibi bir insan" dedi.
66d82e7070687e0899cc09ff.jpg

"BÜYÜSÜ İZLEYİCİYE GEÇECEK"

Kapadokya’nın eşsiz doğası olan büyülü bir bölge olduğunu ve bu büyünün izleyiciye geçeceğini kaydeden Kökenli, dizinin yönetmeni Mahsun Kırmızıgül ile ilgili de “Mahsun Hoca ile çalışması çok keyifli. Çok güzel gözü ve sinematografisi var. O yüzden başarılı bir iş olacağına inanıyorum.” değerlendirmesini yaptı.
66d82e8470687e0899cc0a03.jpg

HER KARAKTER MERAK UYANDIRACAK

Kökenli, Güzel Aşklar Diyarı’nın son zamanlarda okuduğu en iyi senaryo olduğunu vurgulayarak “Bu hikâye nereye gidecek diye heyecanlandığım bir proje oldu. Bir de hikâye çok girift. Her karakter seyircide merak uyandıracak. Ben seyirci gözüyle baktığımda bunu hissettim" şeklinde konuştu.
66d82eab70687e0899cc0a05.jpg

ÇEKİMLER KAPADOKYA’DA

Çekimleri Kapadokya’da süren Güzel Aşklar Diyarı’nın yapımını Med Yapım ve Boyut Film, yapımcılığını ise Fatih Aksoy üstleniyor. Özlem İnci Hekimoğlu ve Nil Güleç Ünsal’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Ege Kökenli’nin yanı sıra Halil Ergün, Özgü Kaya, Burak Berkay Akgül, Meltem Cumbul, Melis Birkan, Özgür Emre Yıldırım, Ekin Aksoy, Berkan Şal, Ali Başar, İbrahim Dizlek, Miray Kaya, Yankı Ayhan, Yunus Narin, Ersel Şibil, Mustafa Arda Işık, Işıltı Su Alyanak, Lidya Atlik gibi isimler yer alıyor.
66d82e7970687e0899cc0a01.jpg

Güzel Aşklar Diyarı dizisi, yakında Kanal D’de ekrana gelecek.

'Issız Ada'dan Kapadokya'ya! Melis Birkan, 'Güzel Aşklar Diyarı'nda

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler