Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Eski eşi Selen Görgüzel'in 'Hamdi artık dünya ahiret ağabeyim' sözlerine Hamdi Alkan'dan yanıt

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d34c0d1a3d381f9acbc685.jpg

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği 2022'de bitmişti. Avukatı aracılığıyla mahkemeye başvuran yönetmen, eşine ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılmıştı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulunmuştu.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürmüştü. Ünlü çift, birbirlerinden herhangi bir nafaka, maddi ve manevi tazminat talebinde bulunmamıştı. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

65d34a2e1a3d381f9acbc678.jpg

"HADİM ARTIK DÜNYA AHİRET AĞABEYİM"

Selen Görgüzel, geçtiğimiz hafta Taksim'de yer alan bir mekanda sahne almıştı. Gazetecilerle bir araya gelen ünlü isim, eski eşiyle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65d34a4a1a3d381f9acbc67a.jpg

"HERKESİN KENDİ HAYATI"

57 yaşındaki Hamdi Alkan, geçtiğimiz gün bir AVM'de objektiflere takıldı. Arkadaşlarıyla yemeğe gelen oyuncu, eski eşi Selen Görgüzel'in bu sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Beni bu konulara karıştırmayın, herkesin kendi hayatı o yüzden yorum yapmak ve konuyu uzatmak istemiyorum" açıklamasında bulundu.

65d34a721a3d381f9acbc67c.jpg

'Kızıl Goncalar' dizisinin çok keyifli ilerlediğini söyleyen Alkan, “Güzel bir ekiple çalışıyoruz. Aile gibi olduk umarım bu şekilde devam eder” dedi.

65d34a801a3d381f9acbc67e.jpg

"BU ARALAR BEKAR TAKILIYORUM"

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda yine aynı AVM'de görüntülenen ünlü isim; "Bu aralar single (bekar) takılıyorum ve gayet memnunum. Sürekli 'Aşk var mı?' soruları geliyor. Siz sormadan ben son kez söylemiş olayım; hayatımda kimse yok" ifadelerini kullanmıştı.

Hamdi Alkan'dan Selen Görgüzel açıklaması! 'Herkes kendi yolunda'
Hayranı yanına geldi, 'Sizi evlendirelim' dedi! 'Bir tane düzgün insan yok ki'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler