Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Esra Dermancıoğlu'ndan yeni açıklama! 'Onlar biraz çıplaklığa takılmış'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667e8b86337f6b927a11c3d8.jpg

Bu sene 77'ncisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne Hande Erçel, Meryem Uzerli, Birce Akalay, Dilan Çiçek Deniz, Pınar Deniz ve İdil Fırat gibi birbirinden ünlü isimler katılmıştı.

Cannes güzellerinin kombinlerini bazı ünlü isimlerde eleştirmişti. Konuya Esra Dermancıoğlu dahil olmuş, Cannes'da ülkeyi temsil eden Türk kadınlarını epey ağır bir dille eleştirerek 'çıplaklıktan' vurmuştu.

667e8968337f6b927a11c3cc.jpg

"ONLARIN ADINA UTANDIM"

Sosyal medya hesabından video yayınlayan Dermancıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

667e8979337f6b927a11c3ce.jpg

"ÇOK ÇALIŞIYORUM"

Bu sözleri tepki çeken Dermancıoğlu (55), Nişantaşı’nda cilt bakımı yaptırdığı bir klinik çıkışı objektiflere takıldı.

Dilan Çiçek Deniz'den Esra Dermancıoğlu'na: Çok saçma ve çok ayıp!

Ayaküstü gazetecilerle konuşarak Kapadokya’da rol alacağı dizi çekimlerine başlayacağını ve yazı çalışarak geçireceğini anlatan oyuncu, "Ben çalışmayı seviyorum. Yeni bir işe başlamadan bakıma gelmek istedim. Bakım için öyle özel bir gün ayıramıyorum çünkü çok çalışıyorum" dedi.

667e89cc337f6b927a11c3d0.jpg

"BANA KIZMIŞLAR"

Cannes Film Festivali'ne katılan ünlülere yaptığı eleştiri sorulan Dermancıoğlu, şu açıklamayı yaptı:

Alıntı Metni

667e89f7337f6b927a11c3d2.jpg

"SALİH BADEMCİ DOĞRU SÖYLEMİŞ"

Tek kişilik tiyatro oyununun devam ettiğini de sözlerine ekleyen ünlü isim, Salih Bademci’nin "Herkes tiyatro yapmasın" açıklamasına hak verdiğini söyleyip; “Tiyatroyu çok seviyorum, farklı bir haz oyuncu için. Doğru söylemiş; yeteneği, tutkusu olan yapsın. Salih çok tatlı. Herkesin fikrini söyleme özgürlüğü olmalı, her şey de linç meselesi olmamalı. O, onun fikri. Yetenekli ve tutkulu olması lazım sahneye çıkanın. Popüler oyuncular yaparsa da ne ala. Yani insanlara ulaşıyor” şeklinde konuştu.

667e8a32337f6b927a11c3d4.jpg

Sosyal medyadaki eğlenceli videoları ve açıklamalarıyla dikkat çeken Esra Dermancıoğlu, "Ben çok fazla linç yemedim yıllardır. 14 yıldır piyasadayım. Çok takmıyorum, yorumları da kapatmıyorum. Bazen sinirleniyorum ama bu dünyada da böyle, sadece bize özgü değil. Bizde biraz terbiyesizliğe gidiyor" diyerek çok fazla lince uğramadığını belirtti.

Cannes'a giden oyuncuları eleştiren Esra Dermancıoğlu'na Birce Akalay'dan yanıt! 'Çok ayıp'
Salih Bademci: Herkes tiyatro yapmasın, ne olur!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler