Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler.. Esra Erol gelinlikle, Ali Özbir damatlıkla! 14'üncü evlilik yıl dönümünü böyle kutladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6683f198476db68b62c48891.jpg

Ali Özbir (56) ile 2010 yılında Sakarya'nın Sapanca ilçesinde gerçekleşen düğün töreniyle hayatını birleştiren Esra Erol (42), sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla 14'üncü evlilik yıl dönümlerini kutladı.

İdris Ali (13) ve Ömer Erol (7) adında iki oğlu olan ünlü sunucu, Instagram'da düğünden bir kare ve aile pozlarına yer verirken, eşinin doğum gününü kutlamayı da ihmal etmedi.
6683f1d3476db68b62c4889c.jpg

Esra Erol anne ve babasıyla kamera karşısına geçti

"DÜNYA ÖYLE PESPEMBE DEĞİL"

Alıntı Metni

6683f1bd476db68b62c48898.jpg

"SENİ ÇOK SEVİYORUM"

Eşine övgüler yağdıran Esra Erol, "Aslına bakarsan biz seninle siyahla beyazken kendi ortak rengimizi bulduk. Varlığın bana güven veriyor. Seni çok seviyorum. Hep yanımızda, hep başımızda ol be Alim. Hem de doğduğun gün evlendik. O zaman şarkımızla iyi ki doğdun" ifadelerini kullandı.
6683f1cb476db68b62c4889a.jpg

KIR DÜĞÜNÜNE ÜNLÜ YAĞMURU

Erol ve Özbir'in kır düğününe; Seda Sayan, Selami Şahin, Zerrin Özer, Behzat Uygur, Safiye Soyman, Sibel Turnagöl, Tanyeli, Hatice, Pınar Aylin, İpek Tanrıyar, Merve Sevi ve Oylum Talu gibi birçok ünlü katılmıştı.
6683fd46476db68b62c4890f.jpg

"İYİ Kİ BUGÜN EVLENDİK"

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Esra Erol, geçtiğimiz yıl evlilik yıl dönmlerinde yaptığı duygusal paylaşıma, "Canım sevgilim. Hayat arkadaşım. Seni çokkkk seviyorum. İyi ki doğdun. İyi ki bugün evlendik" mesajını yazmıştı.
6683f1a7476db68b62c48896.jpg

'Yapay zeka dolandırıcılığı' isyanı! 'Videoyu görünce çok sinirlendim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler