Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Ferman Toprak yaşadığı travmatik olayı anlattı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cc5f6beb782cdfa6b7e73b.jpg

Ferman Toprak, modacı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu. Son dönemde erkek sanatçıların 'estetik' haberleriyte gündeme gelmesi hakkında şarkıcı, "Manikür, pedikür yaparım ama erkekte estetiğe karşıyım. Bir erkeğin yüzündeki çizgilerin, yaşlandıkça yaşadığı yılların izi olarak görünmesini daha doğal buluyorum. Onlar antropoza girdiği için genç kalma isteği oluyor" şeklinde konuştu.

"LAHMACUNA 3 BİN 900 LİRA VERDİM"

Tatil bölgelerinde bazı mekanların uyguladığı yüksek fiyatlara değinen Toprak, "Ülkemiz zor günlerden geçiyor ama herkes de 'Kim kime hesabı itelerse' diye yaşıyor. Geçen gün Bodrum konserimden sonra eşimle acıktık, üç lahmacun üç ayrana üç bin 900 TL hesap geldi. 'Bu ne kardeşim, her lahmacuna bir kilo et mi koydunuz? Ben Ferman Toprak' dedim. Onlar da bana 'Burası Türkbükü' dediler. Hesabımızı ödedik, kalktık" ifadelerini kullandı.
66cc5fbbeb782cdfa6b7e742.jpg

Villasının tadilatı için anlaştığı mimar tarafından dolandırılmıştı! Ferman Toprak: Yasal yollara başvurduk

"ŞÖHRET OLMAM İÇİN BABAM ÜÇ EV SATTI"

"Şöhrete giden yolda ailenizin tepkisi ne oldu?" sorusu üzerine 49 yaşındaki şarkıcı, "Ailem varlıklı bir aileydi ama hiçbir zaman bu işlere girmemi istemediler. Vazgeçmedim, onlar da bendeki bu istek ve azmi görünce destek oldular. Babam üç tane ev sattı ve Unkapanı'na geldim. En büyük pişmanlıklarımı, en büyük darbelerimi Unkapanı'nda yedim. Ben oraya Unkapanı değil, 'Kurtkapanı' diyorum" itirafında bulundu.
66cc5fc4eb782cdfa6b7e744.jpg

"12 YAŞIMA KADAR KEKEMEYDİM"

Alıntı Metni

66cc5fc8eb782cdfa6b7e746.jpg

"AJİTASYON YAPMADIM"

Arabeskçilere sitem eden ünlü şarkıcı, "Genç yaşlarda şöhreti yakalamak için çok çabaladım. Genel olarak arabesk söyleyen şarkıcılar hep bir acının arkasına saklanır. 'Çocukken ben bunu yaşadım, simit sattım, inşaatta çalıştım' vs. Ben hiçbir zaman simit satmadım, bunun arkasına da saklanmadık. Allah’a şükür ailemin durumu çok iyiydi" şeklinde konuştu.
66cc5fd9eb782cdfa6b7e748.jpg

Evliliklerinde altı yılı geride bıraktılar! 'Her zaman gerçek aşkı bulmak için dua ettim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler