Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Hülya Avşar'ın zenginlik ile ilgili sözleri gündem olmuştu! Reklam anlaşması dudak uçuklattı...

hizmetli

Administrator
Yönetici
65abc21368728a72981ee83e.jpg

Hülya Avşar, eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra ile geçtiğimiz günlerde Sarıyer’de bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansımıştı.

"YAŞAYABİLDİĞİN KADAR PARAN OLMASI YETERLİ"

Doğum günü yemeği için toplandıklarını belirten sanatçı, kızına yeni yaşından beklentileri sorulunca, "Çok fazla zenginliğin insana zarar verdiğini düşünüyorum. Yaşayabildiğin kadar paran olması yeterli, mutluluk budur" açıklamasını yapmıştı.
65abc28268728a72981ee843.jpg

Hülya Avşar'dan ilk Türk Astronot Alper Gezeravcı'ya: Ben geldim, seni bekliyorum!

ÇILGIN ANLAŞMA!

Şarkıcılık ve oyunculuk kariyerinin dışında açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından sıkça söz ettiren Hülya Avşar, şimdi de dudak uçuklatan reklam anlaşmasıyla dikkatleri üzerine çekti.
65abc28c68728a72981ee845.jpg

YILLIK 8 MİLYON TL!

Posta gazetesinden Kaan Ölker'in haberine göre; Hülya Avşar, yedi yıldır reklam yüzü olduğu yatak markasıyla yeni bir anlaşmaya imza attı.
65abc29768728a72981ee847.jpg

Geçtiğimiz günlerde reklam filmi için kamera karşısına geçen 60 yaşındaki sanatçının, bir yıllık anlaşma karşılığında 8 milyon TL gelir elde edeceği konuşuluyor.

Hülya Avşar'dan Yalçın Dümer'e: Eşek herif beni mi dikizliyordun?

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler