Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: İbrahim Tatlıses acı gününde eski eşi Derya Tuna'yı yalnız bırakmadı! İkili birbirine sarılıp ağladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
63635c7b86b2451d8025f913.jpg

Derya Tuna, annesi Ayşe Tuna'nın hayatını kaybettiğini, "Melak annem Hakkın Rahmetine kavuştu. Dualarınızı eksşk etmeyin" mesajı ile sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.
63635f0c86b2451d8025f92a.jpg

TATLISES VE TUNA'NIN GÖZYAŞLARI!

Derya Tuna'nın annesinin cenazesi Çobançeşme Mezarlığı’nda bulunan aile mezarlığında defnedildi. İbrahim Tatlıses, eski hayat arkadaşının annesinin cenazesine katıldı. İkili, birbirine sarılıp gözyaşı döktü.
63635c8786b2451d8025f916.jpg

"DERYA TUNA YALNIZ DEĞİL"

Annesinin cenazesinde eski eşini yalnız bırakmayan İbrahim Tatlıses, “Derya Hanım bana 30 yılını verdi. Onun annesi benim annemdir. Rahmetliyi çok severdim. Mekanı cennet olsun. Derya Hanım'ı hiçbir zaman yalnız bırakmadım. Hiçbir çocuğumun annesini de yalnız bırakmam. Onun için buradayım. Derya Tuna yalnız değil. Çok üzüldük. Telefonla aradım, konuşamadık. Derya Hanım çok üzgün. Annesine bebek gibi bakıyordu” dedi.

'Umarım Tatlıses, Elif Ada'nın evlendiğini de görür'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler