Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: İrem Derici ve Atakan Işıktutan bir sene sonra aynı mekanda!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66caf3bceb782cdfa6b7db91.jpg

Başarılı şarkıcı İrem Derici, sahne almaya hız kesmeden devam ediyor. Ünlü isim son olarak Yeni Foça'da bulunan bir plajda izleyicisiyle buluştu.

Tatilden bahseden şarkıcı, "Bugün plaja gittim. İnşallah selülitlerimi çekmemişsinizdir. Bıçak altına yatacak enerjim kalmadı. Böyle alan alsın, kabul etsin" dedi.

66caf238eb782cdfa6b7db8a.jpg

"AŞKA GEREK YOK"

Son dönemde sosyal medyada yorgun ve melankolik paylaşımlar yapan Derici, "Galiba biraz Dolunay'dan mı? Herkes, 'İyi misin, acı mı çekiyorsun?' diyor. Aslında çok iyiyim. Sıkıntım yok. Çünkü aşk yok hayatımda. O olmadığı için sıkıntı yok. Kafam rahat. Aşk olunca sıkıntı. O gömlek ben de yakışmıyor. Aşka gerek yok" diye konuştu.

Geçtiğimiz günlerde gıda zehirlenmesi yaşayan Derici, "Büyük ihtimalle buzdan oldu. Bodrum'da hep çıktığım mekandı, sahne alamadım. Telafisini yapacağım. Uçağa binemedim, karayoluyla İstanbul'a döndüm" açıklamasını yaptı.

milliyet.jpg

İrem Derici: Sevgilisi olan ağlasın!

"ALDIĞIM NEFESTEN BEN MESULÜM"

Bir röportajında, "Dekolteme karışan erkeği kapıya koyarım" sözlerinin hatırlatılmasına şarkıcı, "Kimse hiçbir şeyime karışamaz. Aldığım nefesten ben mesulüm. 15 senedir böyleyim. Beni aşık ettiklerine inandıkları an değiştirmeye çalışıyorlar. Yalnız öleyim ama değiştiremezler. Sonra yolları ayırıyoruz" ifadelerini kullandı.

66caf25feb782cdfa6b7db8c.jpg

"ALTINDA BİR ŞEY ARAMAYIN"

Eski sevgilisi Atakan Işıktutan'ın sosyal medya çekimleri için mekanda olmasına Derici, "Eski sevgilim beni izleyecek. Atakan'la güzel ayrıldık. Altında bir şey aramayın. Bir sene sonra ilk kez göreceğim" dedi. Sahneden Atakan Işıktutan'a selam gönderen Derici'ye eski aşkı öpücük yollayarak selamını kabul etti.

milliyet.jpg

İrem Derici'den takipçisine cevap! 'Yine mi ayrıldın?'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler