Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler.. İstanbul'u terk etti mi? Cengiz Kurtoğlu'dan kafa karıştıran 'el yazılı' mesaj

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d0574ceb782cdfa6b7fa35.jpg

Müzik kariyerinde 'Liselim', 'Gelin Olmuş Gidiyorsun', 'Resmini Öptüm de Yattım', 'Küllenen Aşk', 'Okul Yılları', 'Daha Yokluğunun İlk Akşamında' ve 'Gece Olunca' gibi pek çok hit parçaya imza atan Cengiz Kurtoğlu, sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi.

"BUNDAN SONRA NE DÜŞMANIM NE DE DOSTUM OLSUN"

65 yaşındaki sanatçı, "Köyüme geri döndüm" mesajıyla birlikte, "Bu benim el yazım. Bundan sonra ne düşmanım olsun, ne de dostum. C.K." yazılı fotoğraf yayımladı.

Arabesk müziğin başarılı isimlerinden Kurtoğlu'nun, kafa karıştıran paylaşımını kısa süre sonra silmesi ise dikkatlerden kaçmadı.
66d05786eb782cdfa6b7fa41.jpg

Cengiz Kurtoğlu hakkında karar: 5 yıl aynı suçları işlememe şartı

"BABA OCAĞIM"

Fadime Kurtoğlu ile evli olan; Orçun Bora, Aylin ve Aydın adlarında üç çocuk babası Cengiz Kurtoğlu, 9 Mayıs 2014 tarihinde yayımladığı kareye, "Arhavim baba ocağım" mesajını yazmıştı.
66d05799eb782cdfa6b7fa45.jpg

"TOPRAĞIM"

5 Mayıs 1959 Artvin Arhavi doğumlu usta sanatçı, Instagram hesabından 25 Mayıs 2014'te yaptığı paylaşıma da "Arhavim. Anılarım. Toprağım" notunu düşmüştü.
66d057a3eb782cdfa6b7fa49.jpg

"VELİAHTIM YOK"

Geçtiğimiz ay Kıbrıs'ta bir otelde sahne alan Cengiz Kurtoğlu, "Hayatı daha dolu dolu yaşamaya çalışıyorum" derken, bir veliahtı olmadığını ama kendisi gibi şarkıcı olan oğlu Aydın Kurtoğlu’nun (41) müzikal başarısını desteklediğini belirtmişti.
66d0583beb782cdfa6b7fa4e.jpg

"KİMSE BENİ OYNAYAMAZ"

Hayatının film olması için muhtemel bir projeye net şekilde karşı çıkan ünlü isim, "Kimse beni oynayamaz ve oynamasın. Böyle bir şeye izin vermem" açıklamasını yapmıştı.
66d05790eb782cdfa6b7fa43.jpg

Cengiz Kurtoğlu, down sendromlu hayranının hayalini gerçekleştirdi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler