Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Kahtalı Mıçe'nin son durumu nasıl? Mahmut Tuncer ziyaret etti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d17b3537446c241540766d.jpg

Sanat camiasından duyurduğu ölüm ve hastalık haberleri nedeniyle 'Felaket Tellalı' olarak tanınan Onur Akay, geçtiğimiz mayıs ayında Kahtalı Mıçe hakkında gündem olan bir iddia ortaya atmıştı.

"EKONOMİK SIKINTILAR ÇEKİYOR"

Alıntı Metni

66d17af337446c2415407667.jpg

İNCE BAĞIRSAKTA İKİ KİTLE!

Aslı adı Mustafa Aslan olan Kahtalı Mıçe ise hakkında çıkan haberleri yalanlamıştı. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan 71 yaşındaki sanatçı, rahatsız olduğunu ancak gırtlak kanserine yakalanmadığını açıklamıştı. Kahtalı Mıçe, ince bağırsağının üstünde iki tane kitle bulunduğunu, bunların tedavi ve kemoterapi sürecinde olduğunu aktarmıştı.
66d17b0a37446c2415407669.jpg

"SADECE DUA İSTİYORUM"

Aslan, "Sevgili dostlarım, gırtlak kanseri olduğuma ve ekonomik durumuma ilişkin asılsız haberler yapılmaktadır. Lütfen bu haberlere itibar etmeyiniz. Sizden sadece dualarınızı istiyorum" demişti.
66d17ae737446c2415407663.jpg

"SAĞLIK DURUMU GAYET İYİ"

Mahmut Tuncer, sıkıntılı günler geçiren arkadaşını yalnız bırakmadı. Kahtalı Mıçe'yi ziyaret eden ünlü isim, birlikte çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı.

63 yaşındaki türkücü, "Değerli sanatçı dostum Kahtalı Mıçe'yi ziyaret ettim. Sağlık durumu gayet iyi. Yine güzel günlerde tekrar buluşmak üzere" ifadelerini kullandı.
66d17aa337446c241540765b.jpg

KAHTALI MIÇE KİMDİR?

Mustafa Aslan, 1953 yılında Adıyaman'ın Kahta ilçesinde dünyaya geldi. İlkokulu Kahta Kubilay İlkokulu'nda okudu. Çocukluğunda pamuk tarlasında çalıştı, bu sebeple ilkokulu dokuz yılda bitirebildi. Ortaokul diplomasını daha sonra dışardan imtihanlara girerek aldı. 17 yaşından itibaren Kahta'da türkücülük yaptı, düğün ve konserlerde türküler söyledi. Okulunu bitirdikten sonra Beden Terbiyesi İl Müdürlüğü'nde işe başladı.
66d17b2d37446c241540766b.jpg

1989-1990 yıllarında Gaziantep'de yaşayan Kahtalı Mıçe, 1991'de İstanbul'a göç etti ve bir süre İstanbul'da yaşadıktan sonra Şanlıurfa'ya yerleşti. Yıllarca Nuri Sesigüzel, Ahmet Sezgin, Sami Kasap, Mahsuni Şerif gibi sanatçıların eserlerini seslendirdi. 1975'te Hülya Hanım'la evlenen Kahtalı Mıçe'nin dört çocuğu bulunuyor.

Depremde 25 akrabasını kaybeden Kahtalı Mıçe: Yaşadığıma sevinemiyorum

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler