Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Kemal Sunal'ın 24'üncü ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşım

hizmetli

Administrator
Yönetici
668508e02f4d3542e3410cec.jpg

Yeşilçam efsanesi Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde 'Balalayka' filminin çekimleri için bindiği Trabzon uçağında geçirdiği kalp krizi sonucu 55 yaşında hayatını kaybetti.

Merhum sanatçının eşi Gül Sunal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla eşine olan büyük özlemini dile getiriyor. Sunal, son mesajıyla takipçilerini duygulandırdı.
668504362f4d3542e3410c91.jpg

Gül Sunal, Kemal Sunal ile evlilik yıl dönümlerini kutladı: İyi ki evlenmişiz, değil mi?

"GERÇEKTE ÖLEN HAYATTA KALIR"

Kemal Sunal ile yıllar önce çekilen bir fotoğrafı yayımlayan Gül Sunal, "Birbirini gerçekten seven iki kişiden biri ölürse eğer, gerçekte ölen hayatta kalandır. Kemal, Cemil Meriç böyle demiş. Gerçekten de öyle oluyor bil istedim. 03.07.2000 hayat durmuş, bana da ben çabalıyorum. Çok yoruldum" ifadelerini kullandı.
668503e12f4d3542e3410c8b.jpg

"ÖYLE BİR ŞANSIN YOK GÜLÜM"

Ali Sunal, annesinin paylaşımına kayıtsız kalmadı. Babasının izinden giderek oyuncu olan Ali Sunal, annesine "Ne yorulması, torunların seninle oynamaya bayılıyor. Öyle bir şansın yok gülüm" sözleriyle karşılık verdi.
668503d72f4d3542e3410c89.jpg

"ÇOK ÖZLEDİM BABAM"

Babasının ölüm yıl dönümünde nostaljik bir kareye yer veren 46 yaşındaki oyuncu, "Bugün gibi bir yaz gününden bu fotoğraf, eski yazlık evimizden. Bu sene 24 yıl oldu sen gideli ve ilk defa bu sene sensiz hayatım seninle geçirdiğim hayatımı geçti süre olarak. Çok özledim babam. Umarım bir yerden beni, annemi, kardeşimi, kurduğum ailemi, torunlarını görüyorsundur. Torunların gördükleri anda seni tanıyor ve çok merak ediyorlar. Onlara gücüm yettiğince tanıtacağım, yaşatacağım melek dedelerini. Seni çok seviyorum babam" ifadelerini kullandı.
668503cf2f4d3542e3410c87.jpg

"O ANI ÇOK İYİ HATIRLIYORUM"

Ezo Sunal (40) ise babası Kemal Sunal'ı yanağında öptüğü fotoğrafa şu notu düştü:

Alıntı Metni

668505012f4d3542e3410c9e.jpg

'Tokatçı'nın Emine'si Nazan Saatçi'nin son hali!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler