Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Koray Avcı: Çok değişik bir dönemdeyiz, insanlar çok tahammülsüz oldu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c1cbd7763f277308da3664.jpg

Koray Avcı, önceki akşam Kıbrıs Bafra'daki Concorde Lucry Resort Otel'de sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Avcı, oldukça keyifliydi.

Enerjisi ile tüm dikkatleri üzerine çeken şarkıcı sözlerine, "Heyecanlıyım, hazırlandım, sahneye çıkıp insanları bir güzel eğlendirip göndereceğiz" diye başladı.

milliyet.jpg

"AYNI MODELDEN ÇOK VAR"

Şık kombini gözlerden kaçmayan Avcı, basın mensuplarının "Bugün çok şıksınız. Aynı zamanda sizi hep spor ayakkabı ile görüyoruz." demesi üzerine, "Ayakkabı tercihini çok değiştiremiyorum. Takıntılı olduğum üç dört ayakkabı var. Sahnede hep aynı ayakkabıları giyiyorum. Aynı modelden çok var" karşılığını verdi.

66c1c9e6763f277308da3653.jpg

Koray Avcı: Bana 'amca' diyen var! Daha gencim, ağabeylerime IBAN gönderiyorum

"BEN SAHNEYE BAŞLARKEN SÖYLÜYORUM"

Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açık Hava'da verdiği konser sırasında protokol seyircisinin ayağa kalkmasıyla küplere binen Ajda Pekkan, bir hayli destek görmüştü.

Bu konu Koray Avcı'ya hatırlatıldığında, şarkıcı, "Ben sahneye başlarken söylüyorum, lütfen ayrılmayın diye. Ama herkesin bir hayatı, bir düzeni var. Allah korusun çocuğu hastalanır, kırılmasına hak veriyorum. Kendisi bir Diva, yani saygı ister, bu en büyük hakkı. Artık çok değişik bir dönemdeyiz. İnsanlar çok tahammülsüz oldu. Herkes çok hızlı yaşıyor, zaman çok hızlı geçiyor. Orada biri kalkmıştır, psikolojisi bozuktur, hakkı var. Biz daha doğmamışken kendisi sahnelerdeydi, o yüzden kimseye kızamıyorum" şeklinde konuştu.

milliyet.jpg

YURT DIŞINA AÇILMA PLANLARI

Yakın zamanda yurt dışına açılmayı planlayan Koray Avcı, "Yakında turnelerimiz başlıyor. Kanada ile başlıyoruz; Toronto ve Montreal'de sahne alacağız. Ardından ABD'ye geçeceğiz, daha sonra Şubat'ta Avustralya var. 2025 yılında İngiltere ve İskandinav ülkelerine gideceğim. Harika geçeceğine inanıyorum" dedi.

66c1ca40763f277308da3655.jpg

İstanbul'a beş yıl dayanabildi! 'Kafayı yiyecektim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler