Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Leman Sam geçirdiği zorlu ameliyat ile ilgili konuştu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6683bba72f4d3542e34103ac.jpg

Leman Sam, geçen aylarda omuriliğinden operasyon geçirdiğini ve iyileşmeye başlar başlamaz sahnelere döndüğünü söylemişti.

Geçtiğimiz günlerde Cihangir'de sokak hayvanlarını beslerken görüntülenen Sam, omuriliğinde çıkan kitlenin operasyonla alındığını belirtip, geçirdiği zorlu ameliyatıyla ilgili konuşmuştu.

milliyet.jpg

"SAHNEYE ÇIKMAZSAM İHTİYARLARIM"

Usta sanatçı geçirdiği operasyon ile ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Leman Sam hayranlarını endişelendirdi! 'Sinirleri kestiler, kemiği kestiler'

"ZOR ANLAR YAŞADIM"

Leman Sam, önceki gece semti Cihangir'de yeniden görüntülendi. Geçirdiği zorlu ameliyat hakkında tekrar konuşan Leman Sam, "Omuriliğindeki kitle nedeniyle bir ameliyat geçirdim bu süreçte çok zorlu anlar yaşadım. Kitleyi aldılar sinirleri ve kemiği kestiler.' dedi.

6683bac82f4d3542e34103a1.jpg

"YÜRÜYORUM AMA ARTIK DANS EDEMEYECEĞİM"

İyileşme sürecinde olduğunu belirten usta sanatçı: 'Biraz zor iyileşiyorum yürüyorum ama tabii ki eskisi gibi dans edemeyeceğim. Baston yardımı ile yürüyorum. Doktorum fırsat oldukça saat kaç olursa olsun çık yürü. Ben de bu saatleri çok sessiz sakin ve uygun buluyorum yürüyorum' ifadelerini kullandı.

6683bae72f4d3542e34103a5.jpg

Şevval Sam'ın gözleri, sahnedeki 30. yılında oğlunu aradı! 'Taro burada mı? Gelmedi mi?'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler