Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: 'Lost' dizisinin yıldızı Evangeline Lilly oyunculuğu bıraktığını açıkladı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66601faa607ac75ddda5ec16.jpg

Bir döneme damga vuran Lost dizinin ardından 'Hobbit' üçlemesi ve Marvel filmlerindeki rolleriyle adından söz ettirmeyi başaran dünyaca ünlü Kanadalı aktris Evangeline Lilly (44), oyunculuğu bıraktığını duyurdu.

HOLLYWOOD'A VEDA

2,4 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından açıklama yapan güzel oyuncu, Hollywood kariyerine nokta koyduğunu belirterek, "Belki bir gün geri dönerim" dedi.
66601fbe607ac75ddda5ec20.jpg

"EMEKLİ OLUP AİLE KURMAK İSTERİM"

Ünlü isim, 2006'da emekli oyuncu olmak istediğini söylediği videosunu da yayınlarken, "10 yıl sonra nerede olmak isterim. Emekli olup aile kurmak istiyorum. Yazarak insanların hayatını insani yollarla etkilemek istiyorum" açıklamasına atıfta bulundu.
66601fc7607ac75ddda5ec25.jpg

Evangeline Lilly'den şaşırtan itiraf: Sessiz kalıp acı çekmeyin!

"HAZIRIM VE ÇOK MUTLUYUM"

Alıntı Metni

66601fd0607ac75ddda5ec2a.jpg

"ZAMANIMI İNSANİ ÇALIŞMALARA ADIYORUM"

Variety dergisine de konuşan Lilly, zaten son üç yıldır oyunculuk yapmadığını vurguladı.

Alıntı Metni

66601ff6607ac75ddda5ec2d.jpg

Evangeline Lilly'nin corona virüs paylaşımı hayranlarını kızdırdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler