Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Mauro Icardi'den Wanda Nara'ya büyük şok! Kartlar bloke...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b451e46244f026b986e5bb.jpg

Galatasaray’da forma giyen Arjantinli futbolcu Mauro Icardi ile iki çocuğunun annesi Wanda Nara hakkında 'boşanma' iddiaları gündeme gelmişti.

Arjantinli model Wanda Nara eşi Mauro Icardi'yi Instagram'da takip etmeyi de bırakmış ve ayrılık iddiaları güçlenmişti. Ünlü model daha sonra, eşini sosyal medyadan yeniden takip etmişti.

milliyet.jpg

'BOŞANMA' DAVASI AÇTI

Süper Lig devi Galatasaray'ın Arjantinli yıldız golcüsü Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara, Ciudad Magazine'in iddiasına göre ünlü futbolcuya boşanma davası açtı.

"BU KARARI UZUN ZAMANDIR VERMEK İSTİYORDU"

Arjantin basınına açıklama yapan Laura Ubfal ise Nara ve Icardi için, " Wanda Nara'nın Avukatı Ana Rosenfeld, 'Wanda'nın bu kararı uzun zamandır vermek istediğini' söyledi." ifadelerini kullandı.

Nara sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile yıldız golcüyle ayrıldıklarını 'Ayrılmaya karar verdim ama Mauro ile aile olmaktan vazgeçmeyeceğiz. Aşk varken daha fazlasını denemek hata değildi. Hiçbir şeyden pişman değilim, bu çifte hayatımın en güzel yıllarını verdim ama bugün yalnız kalmak zorundayım' ifadeleriyle duyurmuştu.

milliyet.jpg

Wanda Nara plajda sere serpe uzandı! Icardi gece kulübünde dalgın halleriyle dikkat çekti

KARTLAR İPTAL!

Boşanma kararı alan modele Arjantinli gazeteci Majo Martino'nun haberine göre; Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi tarafından büyük bir darbe geldi. Icardi, kendisinden boşanan eşi Wanda Nara'ya ait tüm kredi kartlarını bloke ettirdi.

WANDA NARA'NIN AVUKATINDAN AÇIKLAMA!

Wanda Nara'nın avukatı Ana Rosenfeld ise katıldığı bir programda konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Burada yalan yok, tam tersi. Bunlar gerçekler, tabii ki dünya döndükçe gerçek olan gerçekler. Bu bilginin nereden geldiğini bilmiyorum. Erkeklerin bunu çoğunlukla zorlayıcı bir tedbir olarak kullandığı doğru. Elli yıldır üzerinde çalıştığım davalarda erkeklerin yaptığı ilk şey kredi kartını kesmek ya da nafaka yükümlülüklerini yerine getirmemek oluyor. Küçük çocuklar." dedi.

milliyet.jpg

Mauro Icardi ile ayrıldığını doğrulamıştı! Wanda Nara soluğu rapçi L-Gante'nin yanında aldı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler