Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan'dan ayrılık haberi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cf0ca970687e0899cbf4eb.jpg

Sosyal medya platformlarında yaptığı canlı yayınlarla ve açıklamalarıyla sık sık magazin gündeminde adından söz ettiren Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir programda şok eden itiraflarda bulunmuştu.

Ünlü şovmen bir süredir birlikte olduğu kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan ile imam nikahı kıydıklarını açıklamıştı.

milliyet.jpg

"İMAM NİKAHLI KARIM"

İlk defa bir kadın ile imam nikahı ile evlendiğini söyleyen Erbil, "Zaten evli gibiyiz her şey çok güzel gidiyor. Gülseren istedi nikah olmasını ben de tamam dedim nikahı yaptık" demişti.

milliyet.jpg

Mehmet Ali Erbil'den bir ilk! 'Tamam dedim, nikahı yaptık'

AYRILIĞI DUYURDU

Kısa süre önce yapılan röportajın ardından beklenmedik ayrılık haberi geldi. Gülseren Ceylan, gece yarısı yaptığı paylaşımda ünlü şovmen ile ilişkisini sonlandırdığını açıkladı.

66cf0bfb70687e0899cbf4e8.jpg

"UMARIM BU DEFA BİZE SAYGI DUYARSINIZ"

Alıntı Metni

66cf0bca70687e0899cbf4e6.jpg

Mehmet Ali Erbil'in sevgilisi Gülseren Ceylan: Ailem benimle konuşmuyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler