Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Melek Mosso'dan kalça estetiği itirafı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66642519bc17d6055d0c1bcc.jpg

Melek Mosso, güçlü sesi ve sahne performansıyla dikkat çekiyor. 35 yaşındaki şarkıcı, zaman zaman özel hayatıyla da magazin gündemine geliyor.

Mosso, iki yıllık birlikteliğin ardından oyuncu ve model Serkan Sağdıç ile Ekim 2023'te evlenmişti. İkili, YouTube'da yayınlanan 'Bir Hülya Avşar Sohbeti' programına katıldı.
66642556bc17d6055d0c1bd3.jpg

Melek Mosso'nun sahne kostümü olay oldu! 'Fazla iddialı'

"EVET, YAPTIRDIM"

Son dönemde hakkında çıkan 'kalça estetiği' iddialarına yanıt veren Mosso, "Evet, yaptırdım. Herkes rahatlasın" diyerek, söz konusu dedikodulara son noktayı koydu.
6664255dbc17d6055d0c1bd5.jpg

"KUYRUK SOKUMUNDA PROBLEM VARDI"

Şarkıcının eşi Serkan Sağdıç ise konuyla ilgili olarak, "Sağlık açısından yapması gerekiyordu. Kuyruk sokumunda problem vardı" açıklamasını yaptı.
666425aebc17d6055d0c1bdd.jpg

"ŞU GÜNÜN PARASIYLA BİLE PARA!"

Öte yandan Melek Mosso, Hülya Avşar'ın "Daha önce yaptırdığın bir işlemle ilgili kazık yedin mi?" sorusuna da yanıt verdi.

Alıntı Metni

66642569bc17d6055d0c1bd7.jpg

Melek Mosso: Zayıf olmayı sevmem, etli butlu olmayı severim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler