Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Murat Cemcir gizemli kız arkadaşıyla Bebek'te! 'Dubai'den nişanlım geldi'

hizmetli

Administrator
Yönetici
665b1acb6f35eff3a4ec4ab3.jpg

Ahmet Kural ile bir yıldan uzun süredir birlikte görüntü vermeyen Murat Cemcir, eski dostu ile Çağla Gizem Şahin'in Bodrum'daki düğününe katılmamıştı.

Düğüne gitmeme nedeni sorulan ünlü oyuncu, "Ahmet'le görüşmüyoruz ve görüşmeyeceğiz de" demişti.

665b182d6f35eff3a4ec4a93.jpg

"DOST KAZIĞI YEDİ"

İkilinin yıllardır bilinmeyen küslük sebebi, geçtiğimiz ay ortaya çıkmıştı. 'Aramızda Kalmasın'ın adlı programda, konuyla ilgili şu ifadeler yer almıştı:

Alıntı Metni

665b183a6f35eff3a4ec4a95.jpg

GİZEMLİ KIZ ARKADAŞIYLA BEBEK'TE

Murat Cemcir, son olarak önceki gece Bebek'de yanında bir kız arkadaşı ile yürürken objektiflere takıldı. Ünlü ismin kız arkadaşı, gazetecileri görünce oyuncunun yanından ayrıldı.

665b187a6f35eff3a4ec4a97.jpg

Muhabirlerin, "Sevgiliniz mi hanımefendi?" sorusu karşısında Cemcir, "Dubai'den nişanlım geldi" diyerek kahkaha attı.

665b18d56f35eff3a4ec4aa7.jpg

Tiyatro oyununun yemeğine geldiklerini söyleyen oyuncu, "Gözlük takıyorum ama sarhoş değilim. Yanlış anlaşılma olmasın" açıklamasında bulundu.

665b19056f35eff3a4ec4aab.jpg

"ALLAH MURAT ABİDEN RAZI OLSUN"

Bu esnada gelen bir çiçekçi, "Ben evleniyorum, Murat abi benim beyaz eşyalarımı aldı. Allah ondan razı olsun" dedi. Cemcir, çiçekçiler ile fotoğraf da çektirdi.

Murat Cemcir'den Ahmet Kural ve küslük açıklaması! 'Tatlı bir yerde bitirdik'
Ahmet Kural: Murat'ı seviyorum, yolu açık olsun!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler