Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: 'O Kız', baba kız sahneleri ile herkesin yüreğine dokunacak

hizmetli

Administrator
Yönetici
6322e81186b24758b4826933.jpg

Başrollerini Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Cengiz Orhonlu ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı O Kız'ın yayınlanan duygu yüklü tanıtımları izleyicilerin kalbine dokunmuştu. Farklı hikayesi ile şimdiden seyircinin dikkatini çeken yapım, Erkan Petekkaya ve Dilin Döğer’in hayat vereceği baba kız hikayesiyle de izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacak.

'O Kız'dan duygu yüklü tanıtım

Erkan Petekkaya, O Kız’da, 45 yaşında olmasına rağmen beş yaşında bir çocuğun zekasına sahip 'Kadir' karakterine hayat verecek. Dilin Döğer ise ağır sorumluluklarla dolu küçük dünyasında kendi halinde yaşayan 'Zeynep' karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.
6322e7a986b24758b4826929.jpg

OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda; Erkan Petekkaya(Kadir),Sezin Akbaşoğulları (Sitare),Cengiz Orhonlu(Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Macit Koper (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma), Zeynep Sönmez (Seher) rol alıyor.
6322e79986b24758b4826927.jpg

'Kadir sayesinde meleklerle tanıştım'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler