Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Okan Kurt'tan kızı Hira ve hayat arkadaşı Demet Akalın'a: Aşklarım benim

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c1d919d34b720acacee40b.jpg

Galatasaray temasıyla gerçekleşen doğum günü organizasyonda Hira Kurt, sarı-kırmızılı takımın Arjantinli yıldız golcüsü Mauro Icardi figürlü pasta tercih etti.

Hira, futbolcuların imzasını taşıyan Galatasaray formasıyla poz verdi. Doğum günü partisine Hira'nın yakın arkadaşları da katıldı.
65c1d975d34b720acacee40f.jpg

Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye: Türkiye seni iç çamaşırlarıyla görmek istemiyor

"ÖMRÜM HİRA"

Demet Akalın, yaş gününde çekilen fotoğrafları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi. Ünlü popçu, "Canım kızım, ömrüm Hira. Nice sağlıklı, mutlu yaşların olsun. Seni çok seviyoruz" mesajını yazdı.
65c1d97fd34b720acacee411.jpg

OKAN KURT'TAN 'AŞK' YORUMU

Yaş günü partisinde hayat arkadaşı Demet Akalın'ı ve kızı Hira'yı bir an olsun yalnız bırakmayan Okan Kurt, sosyal medya paylaşımına, "Aşklarım benim" yorumunu yazdı.
65c1d9ebd34b720acacee419.jpg

Demet Akalın'ın sahne kostümü olay oldu! 'Bu ne, hiç mi dostun yok?"

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler