Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Ölü sanılan adam lağımdan çıktı! 15 yıldır kanalizasyonda yaşıyor

hizmetli

Administrator
Yönetici
65db141ed34b720acacf4402.jpg

Tam 15 yıl önceydi, Rusyalı Alexander isimli adamın mutlu bir evliliği vardı. Alexander'ın eşi ise kocasıyla aynı fikirde değildi ve bir gün aniden boşanma kararı aldı. Boşandıktan sonra bütün malvarlığını karısına kaptıran Alexander evsiz dahi kaldı. Evsiz kaldıktan sonra bir kanalizasyon kuyusunda yaşamaya başladığını belirten talihsiz adam sarhoş olduktan sonra kuyuya düştüğünü ve 15 yıldır da burada yaşadığını aktardı.

Liseden eski sevgilisiyle yakaladı! 7 yıllık evliliği bitiren fotoğraf

FELÇ GEÇİRDİ

Rus blog yazarı Anton Gletcherov tarafından fark edilen adam, yıllarca yerel halktan dilendiği şeylerle hayatta kaldığını dile getirdi. Gletcherov ayrıca Alexander'ın konuşmasında bir bozukluk olduğunu hatırlattı ve kısa bir süre önce felç geçirdiğini bildirdi.

65db136dd34b720acacf43fe.jpg

'Sevgilim beni annemle aldattı' diye video çekti, sosyal medya yıkıldı

EV VE İŞ İSTEDİ

Gletcherov, ailesinin Alexander'ı öldü diye bildiklerini belirtti ve kendisinin bizzat aileye ulaştığını belirtti. Alexander'ı kuyudan almaya geleceklerini ifade eden aile üyeleri henüz olayla ilgili bir çalışma başlatmadı. Kaç yaşında olduğunu belirtemeyen Alexander, yetkililere seslendi ve normal bir ev ve iş talebinde bulundu.

Çıplaklar festivaline kadınlar da katıldı! Japonya'da 1200 yıl sonra tarihi görüntüler
Ormanda yaşıyor, kimliği bile yok: Devlete göre ben var olmadım
'Mini şort çetesi'nden hain tuzak! Sayıları bir anda arttı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler