Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Özcan Deniz'den ikinci çocuk itirafı!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c5b1c56244f026b98720da.jpg

Özcan Deniz, oğlu Kuzey'in annesi Feyza Aktan (32) ile 15 aylık evliliğinin ardından 2019 yılında evliliğini olaylı bir şekilde bitirmişti.

Ünlü şarkıcı (52), 20 Ocak 2023 tarihinde sürpriz şekilde İranlı modacı Samar Dadgar'la hayatını birleştirmişti.

66c5af006244f026b98720b8.jpg

Mutlu evlilikleri devam eden ikiliden Özcan Deniz, önceki akşam Maslak'ta yer alan bir mekanda eşi Samar Dadgar'ın 30'uncu doğum günü için parti düzenledi.

66c5af966244f026b98720ba.jpg

"BİZİM İÇİN ÖZEL BİR ŞARKI"

Çıkışta gazetecilerle sohbet eden Deniz, "Çok yoğun çalışıyorum, sizler de biliyorsunuz. Doğum günü bahane oldu, uzun zaman oldu böyle eğlenmeyeli. Dayanamadım, sahneye de çıktım. Serum ile geldim aslında buraya da. 'Yerine sevemem' şarkısını söyledim, bizim için çok özel bir şarkıydı" dedi.

66c5afe76244f026b98720c7.jpg

Ünlü isim, "Baba olmak ister misiniz?" sorusuna, ise şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

66c5b0206244f026b98720ca.jpg

"SAMAR GENÇ BİR KADIN, İSTERSE HAKKIDIR"

"Şu an bir çocuk daha dünyaya getirip onun 10'lu yaşlarında ben 70'lere dayanıyorum. Bir tanesini daha göze alamıyorum. Ama Samar genç bir kadın ve benim canım ciğerim. Daha biriktireceğimiz çok anı var. O isterse tabii ki hakkıdır."

Özcan Deniz eşi Samar Dadgar'dan ayrı düştü! Korumalar eşliğinde arabasına gitti
Samar Dadgar: Hamile değilim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler