Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Sandalyeyi fırlatmıştı! Acun Ilıcalı'dan ilk açıklama

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c7337ed34b720acacef68a.jpg

Survivor All Star'da kıyasıya mücadele yaşanırken, gerilim dozu da her geçen gün giderek artıyor. Son olarak Nagihan Karadere ile Aleyna Kayaycıoğlu arasındaki tartışma ada konseyinde fiziksel temas boyutuna geçti. Nagihan'ın takım arkadaşını sert şekilde itmesi sonrası Acun Ilıcalı devreye girmek zorunda kaldı.

"HEPİNİZE YAZIKLAR OLSUN"

Fenomen yarışmanın yapımcısı, "Bu kıza yaptıklarınız oldu mu şimdi? Kahkahalar atıyorsunuz, yarışmacı bir kızı ağlattınız. 'Durun' diyorum, duramıyorsunuz. Hepimize yazıklar olsun. Böyle bir şey olur mu! Oy kullanırken kızı itiyorsun. Bu programda sizin hakkınızda kimse konuşmayacak mı? Siz ne istiyorsunuz? Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kız ağlayarak gitti. Ne istiyorsunuz, kavga mı kaos mu!" diye bağırdıktan sonra sandalyeyi fırlattı.
65c7338ed34b720acacef690.jpg

Survivor All Star 2024'te eleme heyecanı! Adaya veda eden isim belli oldu

KONSEYİ YARIDA KESTİ!

Acun Ilıcalı'yı ilk kez böyle görenler çok şaşırırken; ünlü televizyoncu, "Rahat durulamıyor mu bu programda? Ne battı size! Kendinizden başka hiçbir şey düşünmüyorsunuz. Bana onu dediler, bana bunu dediler... Normal duramıyor musunuz? Hakaret etmeden bir hayat yok mu? Tamam abi herkes gitsin, ne yapıyorsanız yapın" sözleriyle programı terk etti. Böylece ada konseyi tamamlanamadı.
65c7338ad34b720acacef68e.jpg

NEDEN BU KADAR ÇOK SİNİRLENDİ?

Eser-Berfu Yenenler çiftinin sunduğu programa konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında olaylı Survivor gecesini dair konuştu ve neden bu kadar sinirlendiğini açıkladı.
65c7361cd34b720acacef6a4.jpg

'Acun Ilıcalı'nın yeri çok güzelmiş! Herkesi kapıştıracaksın, sonra seyredeceksin'

"İKİ VİDEO GÖSTERSEM ŞOK GEÇİRİRSİNİZ"

Ilıcalı, Berfu Yenenler'in "Ne istiyorlarmış Acun abi tam olarak?" sorusuna şu cevabı verdi:

Alıntı Metni

65c73388d34b720acacef68c.jpg

"RAHAT TAVIRLARI BENİ ÇILDIRTTI"

Eser Yenenler'in sandalyeyi fırtlattığı anı sorması üzerine ünlü yapımcı, "Kırmamaya çalıştım. Biz de insanız sonuçta. Ben de çok nadir sinirlendirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı, onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim; inşallah iyi bir sezon olur" şeklinde konuştu.

Nihat Altınkaya'nın sağlık durumu! 'Survivor All Star' akıbeti belli oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler