Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Saniyeler içindeki değişimi şaşırttı! Gizem Karaca o anları sosyal medya hesabında paylaştı

hizmetli

Administrator
Yönetici
6340250f86b24430c0c82e8f.jpg

Daha önce 'Güzel Köylü', 'Eve Düşen Yıldırım', 'Adını Feriha Koydum', 'Kara Sevda', 'Şampiyon' ve 'Baraj' gibi yapımlarda rol alan Gizem Karaca, 2017 yılında işletmeci Kemal Ekmekçi ile nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra İstanbul'dan ayrılıp, İzmir'e yerleşen oyuncu, şimdilerde kameralardan uzak bir yaşam sürüyor.

2011'de düzelenen Miss Turkey güzellik yarışmasında ikinci seçilen Karaca, üç milyon takipçisinin bulunduğu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettiriyor. Zaman zaman doğal halini de takipçilerinin beğenisine sunan ünlü isim, son paylaşımıyla gündem oldu.
634022f086b24430c0c82e72.jpg

DEĞİŞİMİ ŞAŞIRTTI

30 yaşındaki Karaca, makyajlı ve makyajsız halini gözler önüne serdiği bir video yayınladı. Güzel oyuncu, öncesi ve sonrasını kıyasladığı paylaşımıyla kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi gördü.Karaca'nın değişimi takipçilerini şaşkına çevirdi.

Güneşlenmeye gider gibi fasulye toplamaya gitti

"HİÇ ESTETİĞİM YOK"

Gizem Karaca, daha önce katıldığı bir programda; "Estetiğin var mı?" sorusuna, "Hiç estetiğim yok. Karşı değilim. Bir konuda mutsuzsan kendinle ilgili ve bu seni mutlu edecekse yapılabilir diye düşünüyorum" yanıtını vermişti.
634023b386b24430c0c82e7d.jpg

İNSAN AYIRT ETMİYOR

Öte yandan Gizem Karaca, geçtiğimiz aylarda bir dergiye verdiği röportajda; insan ayırt etmediğini söylemiş "Birlikte olduğum, çalıştığım ve iletişim kurduğum herkesin işine ve değerlerine saygı duyuyorum. İyi bir dinleyiciyim, samimi ve içten olduğum yorumunu çok alıyorum. Ne yaşıyorsam dışıma yansıtan biriyim” ifadelerini kullanmıştı.

Gizem Karaca: Mezdeke açıp oynadım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler