Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Seda Sayan'dan 'sünnet derisi' açıklaması! Canlı yayında tek tek anlattı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a12a5f4d41ac7f2fd658a3.jpg

Yaptırdığı estetik operasyonlarla sık sık adından söz ettiren ünlü şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz günlerde bir kez daha estetik doktorunun kapısını çalmıştı. Daha genç görünmek için yüzüne ve göğüs dekoltesi bölgesine sünnet derisinden sıvı enjekte ettiren şarkıcı, o anları 3.5 milyon takipçisi olan Instagram hesabının hikayeler bölümünden de yayınlamıştı.

Bu paylaşımından günler sonra eşi Çağlar Ökten'in konseri öncesi gazetecilerle konuşan Sayan, "Cilt altına iğneyle yapılan bir şey. Yaralar için harika bir şey. Bunu çok yaptıran var ve tek söyleyen benim. Ben bakımlı bir kadınım yaptırırım. Yaptıramayan da varsa gelsin, ona da yaptırırım. Belki üçüncü kez yine yaptırırım bu sefer ellerime olabilir" açıklamasında bulunmuştu.

65a127ea4d41ac7f2fd65893.jpg

"50 BİN TL'DEN BAŞLIYORMUŞ"

Ünlü ismin estetikleri ve yaptığı açıklama, Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Milliyet yazarlarından Ali Eyüboğlu'nun sunumuyla TV8 ekranlarında yayınlanan 'Aramızda Kalmasın'a konu oldu.

65a1286c4d41ac7f2fd65897.jpg

Müge Dağıstanlı Erdoğan, "Ünlüler arasında sünnet derisi enjeksiyonu denilen yeni bir moda var, 50 bin TL'den başlıyormuş. Birkaç seans sürüyormuş. Küçük bebeklerin sünnet derisi alınıyor, laboratuvarda özel işlemlerden geçiriliyor" diye konuştu.

65a128184d41ac7f2fd65895.jpg

"ŞİMDİ SEDA SAYAN ARAMASIN!"

Bunun üzerine lafa giren Ali Eyüboğlu, "O çocuklardan aldıkları hücreleri Seda Sayan'a enjekte ederken mesela 'Bu Bolu'da doğan Ali Eyüboğlu'ndan alındı' diyorlar mı? Niye denmiyor?" ifadelerini kullanarak espri yaptı.

65a128994d41ac7f2fd6589a.jpg

Erdoğan'ın "Şimdi Seda Sayan seninle iletişime geçmesin de!" diyerek sunucu arkadaşına uyarı vermesinden kısa süre sonra, 61 yaşındaki şarkıcı canlı yayına bağlandı.

65a128ff4d41ac7f2fd6589c.jpg

"ÖYLE SANILDIĞI GİBİ BİR ŞEY DEĞİL"

Konuşmasına Eyüboğlu'nun esprisine gülerek başlayan Sayan, "Ne çıkarsa takip ediyorum. Biz göz önünde insanlarız. Bunu güzelce anlatmak lazım. Bu öyle sanıldığı gibi bir şey değil. Yeni doğan çocuklar hastanede sünnet ettirildiğinde o deriler laboratuvarda çoğaltılıyor. Bu Sağlık Bakanlığı'na başvurulup alınan bir şey" dedi ve devam etti:

Alıntı Metni

65a129454d41ac7f2fd6589f.jpg

"BENİ ESTETİK ELÇİSİ SEÇMELERİ LAZIM"

Ünlü sanatçı, "Yüzümde canlanma oldu, temizlenme oldu. Bu işlemi tavsiye ediyorum. Birisi gelse 'Seda benim de ihtiyacım var' dese ona da yaptırırım. Bu işlem yara izlerini çok güzel yok ediyor. İnsanların ciltlerinde lekeler var, yara izleri var. Bundan dolayı çekinen insanlar var. Çöpe atılan bir şeyi tıp ne hale getirmiş, bakın. Bunları doğru anlatmak lazım. Beni estetik elçisi seçmeleri lazım, en güzel ben anlatıyorum! Ellerime de yaptırabilirim, olabilir. Ama iki gün su değmemesi lazım, o zor. Vücudun başka yerlerine de yapılabiliyor ama bu işlem, onu da söyleyeyim" ifadelerini kullandı.

Seda Sayan'dan yeni estetik! Dekolte canavarı için doktorun kapısını çaldı
Seda Sayan ablası Nursel Sayan'a estetik yaptırdı! Değişimi gündem oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler