Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Şener Özbayraklı-Şilan Makal çifti İstanbul'u terk ediyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
667bd8ac5a126249b409413c.jpg

Şilan Makal (31), uzun süre aşk yaşadığı, kendisinden üç yaş büyük futbolcu Şener Özbayraklı ile Mayıs 2020'de hayatını birleştirmişti. İkili, Ağustos 2021'de oğulları Şener'in doğumuyla ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşamıştı.

Uzun süredir ekranlara ara veren oyuncu, önceki gün Akmerkez’de görüntülendi. Yakın bir arkadaşının oğlu ile AVM'de turlayan Şilan Makal, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
667bd9125a126249b4094143.jpg

Şilan Makal tatil sezonunu açtı! Eşi ve oğluyla Göcek'te

"BEN TAŞINMAYI ÇOK İSTEMDİM"

Ünlü isim, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek’e yerleşme kararı aldıklarını ve pazar günü taşınacaklarını söyledi.

Alıntı Metni

667bd91d5a126249b4094145.jpg

"PROJELERİ DEĞERLENDİRİYORUM"

Son olarak Başakşehir’de top oynayan eşi Şener Özbayraklı’nın futbolla ilgilenmeye devam edeceğini ifade eden Şilan Makal, "Futbol okulu açmak gibi bir planı var. Futbolla ilgilenecek, ben burada olduğu gibi çocukla ilgileneceğim. Tenis oynayacağım. Bir yandan da gelen projeleri değerlendiriyorum” şeklinde konuştu.
667bd9265a126249b4094147.jpg

"BEŞ KİLO ALDIM"

Spor yapmasına rağmen aldığı kilolardan dert yanan oyuncu, "Beş kilo aldım. Her zaman spor yapıyorum ama yiyorum” dedi. Makal, eşinin oyunculuk konusunda kendisini desteklediği de sözlerine ekledi.
667bd9065a126249b4094141.jpg

Şilan Makal'ın bikinili paylaşımına beğeni yağdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler