Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Serdar Ortaç'tan dikkat çeken açıklamalar: 'İmam olma yolunda ilerliyorum'

hizmetli

Administrator
Yönetici
667bfc33bc17d6055d0c579e.jpg

Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç hakkında geçtiğimiz haftalarda bir iddia ortaya atılmıştı.

Sosyal medya kullanıcılarından biri, Ortaç'ın sahneye sarhoş çıktığını ve şarkı sözlerini unuttuğunu söylemişti. İzleyici, iddiasına ünlü şarkıcının ayakta durmakta zorlandığını da eklemişti.

667bfab9bc17d6055d0c5790.jpg

"HER ŞEYİMİ KAYBETTİM"

Ortaç, yaşananların ardından hayatıyla ilgili pişmanlıklarını anlatmıştı. "Her şeyimi kaybettim" diyen ünlü isim konuşmasının devamında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

667bfae9bc17d6055d0c5792.jpg

Ardından bir açıklama daha yapan şarkıcı, alkol ve sigarayı bıraktığını duyurmuştu.

667bfb57bc17d6055d0c5794.jpg

"ARTIK DEPRESYONDA FALAN DEĞİLİM"

Hayatında yeni bir sayfa açan 54 yaşındaki Serdar Ortaç, son konserinde dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

667bfb64bc17d6055d0c5796.jpg

Sahnede dinleyicileriyle sohbet eden Ortaç, kötü alışkanlıklarını bırakmasının ardından çok değiştiğini ve dansçı kızları kapatacağını söyleyerek; şöyle konuştu:

Alıntı Metni
Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum! Gezsin, eğlensin
Serdar Ortaç'ı isyan ettiren karar! 'Sanki namus suçu işledim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler