Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Serel Yereli mezarlık paylaşımıyla tepki çekti!

hizmetli

Administrator
Yönetici
669b621ec54dfeb32bedafa9.jpg

'Bodrum Masalı' dizisinde canlandırdığı Alara karakteri ile tanınan 28 yaşındaki Serel Yereli, bir süre önce oyunculuğu bırakarak İngiltere'ye yerleşmişti.

Son dönemde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren genç oyuncu, son paylaşımıyla yine gündem olmayı başardı.

669b5fedc54dfeb32bedaf8c.jpg

SEVGİLİSİYLE BİRLİKTE BABASININ MEZARINA GİTTİ

Serel Yereli, son olarak kendisi henüz 16 yaşındayken ani bir kalp krizi geçirerek hayata veda eden babası Serdar Yereli'nin mezarına gittiği anları paylaştı.

669b6031c54dfeb32bedaf91.jpg

"AİLE FOTOĞRAFI"

52 yaşında İzmir’de yaşama veda eden babasının mezarına sevgilisi Oğul Avcı ile giden Yereli, mezarlıkta çekilen karelerine; "Kocam, babamla tanıştı" ve "Aile fotoğrafı" mesajlarını yazdı.

669b603fc54dfeb32bedaf93.jpg

Bu görüntüler sonrası eleştiri oklarının hedefi olan ünlü isme, sosyal medya kullanıcılarından yorum yağdı.

669b6073c54dfeb32bedaf9a.jpg

İŞTE O YORUMLAR

- İnsanın biraz saygısı olur, ayıp!
- Keşke mezarlığa geceliği ile gitmeseydi.
- Ne giydiğinden ziyade yüz ifadesine takıldım ben.
- Paylaşıma defalarca baktım, inanamadım!
- Allah akıl fikir versin!

669b60fbc54dfeb32bedaf9f.jpg

Aleyna Tilki ile denize giren Serel Yereli: İkimizi de 'ne açar' dedik, Boğaz açtı!
Serel Yereli'den ayna pozu! 'Narsisizme hoş geldiniz'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler