Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Seren Serengil'den Hadise hakkındaki iddialara yanıt!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6385d89886b2441bdc68f8ab.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR / MİLLİYET
Seren Serengil, bir dönem Hadise ile Reza Zerrab arasında ilişki olduğunu iddia ederek, canlı yayında elindeki belgeleri açıklamıştı. Hadise'nin kesin bir dille yalanladığı yasak aşk iddiasıyla ilgili konuşan Serengil, Ebru Gündeş tarafından Reza Zarrab'a açılan boşanma davasına ilişkin dosyadan bir bölüm de okumuştu.

"YASAK AŞKI İTİRAF ETTİ"

Serengil'in iddiasına göre söz konusu dilekçede şu ifadeler yer alıyordu:

Alıntı Metni

"İHANETTEN EMİN OLUNCA DAVA AÇTI"

Seren Serengil, Ebru Gündeş'in yasak aşk iddiasının çıktığı dönemde dokuz günlüğüne kızı için Amerika'ya gittiğini belirterek, "Hadise olayını bilerek kızı için Reza Zarrab'ın yanına gitti. Döner dönmez de ihanetten emin olunca boşanma davasını açtı. İhanete üzülürüm ama yakın arkadaş olması çok başka" şeklinde konuşmuştu.
6385d87786b2441bdc68f8a8.jpg

HADİSE, HAKKINDAKİ İDDİALARA İSYAN ETTİ

Seren Serengil'in "Hadise'nin mesajlarını ifşa edeceğim" demesi üzerine Instagram hesabından bir paylaşım yapan Hadise, isim vermeden ünlü şarkıcıya sert tepki göstermişti:

Alıntı Metni

6385ce1986b2441bdc68f831.jpg

Hadise: Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

"BİTTİ O KONU!"

Önceki gün Nişantaşı'nda köpekleriyle görüntülenen Seren Serengil, kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Serengil, Hadise ile ilgili konuyu kapattığını ve daha fazla konuşmak istemediğini söyleyip, "Onu paket yaptık. Bitti o konu" dedi.
6385d0e586b2441bdc68f853.jpg

"ANNEM BENİM CANIM"

Serengil, annesi Nevin Teoman'ın kendisine açtığı dava hakkında da konuşup, "Annem benim canım. Maalesef ilk evliliğinden çocukları var. Amaçları belli. Biz gerekli belgelerimizi koyduk, bekliyoruz. Öztürk Serengil'in malı Öztürk Serengil'in kızınındır. Annemle görüşüyorum tabii ki o beni canımdır" açıklamasını yaptı.
6385d10b86b2441bdc68f857.jpg

NE OLMUŞTU?

İddiaya göre Serengil, annesi Nevin teoman'ın Ankara'da GATA'ya götürüp sağlık heyetine soktu ve vasiyetini yazdırdıktan sonra ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi yaptırıp noterden annesinin imzasını aldı. Ardından Suadiye'de piyasa değeri 30 milyon TL olan dairesinin tapusunu kendi üzerine aldı.Nevin Serengil, dairesini satılığa çıkarmak istediğinde tapunun kendisinin üzerinde olmadığını, Seren Serengil'in üzerine geçtiğini öğrenince kızına dava açtı.

"KONYA VALİLİĞİ'NDEN RANDEVU ALDIM"

Konya'daki hayvan barınağında yaşanan skandal görüntüler hakkında konuşan Serengil, "Çarşamba günü Konya Valiliği'nden randevu aldım. Rehabilitasyon Merkezi'ne gideceğim, çekimler yapacağız ve yeri göreceğim" dedi.
6385d24286b2441bdc68f869.jpg

"YURT DIŞINDA EN AZ10 YIL HAPİS YATARLARDI"

Serengil, sokaklarda başıboş köpekler nedeniyle insanların rahat gezemediği şeklindeki eleştirilere katılmadığını anlatıp, "Yüz yıldan beri sokaklarda köpekler var ve bu zamana kadar hiç kimseyi öldürmemişler. Tüm dünyada yaşam alanları var. Yurt dışı örnekleri verilmesi saçma. Zihniyetle ilgili olduğunu düşünüyorum, cahillikle alakalı. Bu köpeği öyle öldüren yarın bizi de çocukları da öyle öldürür" şeklinde konuştu.

Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler