Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Serenay Sarıkaya ve Mert Demir aşka geldi! Kucağına alıp poz verdi

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d40fc9eb782cdfa6b80223.jpg

Son olarak 'Şahmaran' ve 'Kimler Geldi Kimler Geçti' dizilerinde boy gösteren Serenay Sarıkaya, şarkıcı Mert Demir ile yaşadığı aşkla gündemden düşmüyor.

İlişkileri tam gaz devam eden çift, birlikte tatile giderken havaalanında görüntülenmişti. Sarıkaya, sevgilisi ile verdiği tatil pozlarını sosyal medya hesabından yayınladı.

milliyet.jpg

NİSPET GİBİ PAYLAŞIM

Bir süredir birlikte olan Sarıkaya ve Demir ilişkisi hakkında kimileri reklam dese de ünlü güzel, nispet niteliğinde ilk kez sosyal medya hesabından Demir ile pozlarını yayınladı.

66d40e16eb782cdfa6b8021b.jpg

Mert Demir ile Serenay Sarıkaya aynı eve mi çıkıyor?

ONAY ALMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda Mert Demir'in annesi müstakbel gelini Serenay Sarıkaya hakkında konuşarak 'ilişkiyi onaylıyorum, nasıl mutlularsa öyle devam etsinler.' demişti.

Anneden onay alan Sarıkaya, Instagram hesabında Flashbacks of SS&MD notuyla eski tatillerinden çekilen aşk dolu pozları yayınladı.

66d40e82eb782cdfa6b8021d.jpg

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Peş peşe paylaşım yapan Sarıkaya'nın gönderilerine 525 binden fazla beğeni ve 'İnadına devam', 'Çok şükür beraber fotolar gördük ya', 'Yeni proje gelmiş', 'Ateşe düştük be', 'Çok yakışıyorsunuz' gibi yorumlar geldi.

66d40ee8eb782cdfa6b8021f.jpg

Mert Demir paylaştı, Serenay Sarıkaya kayıtsız kalmadı! 'O tişört benim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler