Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Tuğba Özay'dan flaş annelik açıklaması! 'Sperm bankasından çocuk sahibi olabilirim'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a20b75497917c4b0b25bad.jpg

Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle de dikkat çeken Tuğba Özay, 15 yıl önce Milano'da İtalyan iş insanı Ludovic Fattizzo ile evlenmişti.

2019'da 10 yıllık eşinden anlaşmalı olarak boşanan manken, aşk hayatıyla ilgili; "Hala bekar olduğum için insanlar eski konuları pişirip önüme koyuyorlar. Evliliğimde her şey çok güzeldi ama sonrasında ilk 5 yıl flört gibi bir evlilik, son 5 yılı da ayrılık üzerine geçen bir evlilikti" demişti.

milliyet.jpg

"Herkes artık kendi hayatında. O da evlenmedi ama bir çocuğu oldu. Çok mutlu olsun. Önemli olan ayrılıklar sonrasında da insanların birbirleri hakkında iyi konuşabilmesi" şeklinde konuşan Özay, son olarak katıldığı programda itiraflarıyla gündem oldu.

66a20a04497917c4b0b25ba1.jpg

Tuğba Özay: Şimdiki aklım olsa evliliğimi kurtarırdım!

"BABAMIN SOYUNU DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUM"

Kerimoğlu’nun sorularını yanıtlayan Özay, anne olma hayalinden bahsederken, "Bir gün sperm bankasından sperm ile anne olabilirim. O duyguyu tatmayı ve özellikle babamın soyunu devam ettirmek istiyorum. Benim soyadımı alacak bir çocuk babamın soyunu yürütsün istiyorum" şeklinde konuştu.

66a20aec497917c4b0b25ba8.jpg

"HAYATIMA GİRECEK KİŞİ BENİ TAŞIMALI"

"Davul bile dengi dengine çalar" diyen Özay, hayatında şu an kimse olmadığını ama hayatına girecek kişinin de onu maddi manevi taşıyan bir kişi olması gerektiğini belirtti. "Bu yaştan sonra kimseye eğitim veremem," diyen Özay, "Benim ile birlikte olacak adamın yaşı da karakteri de bana uymalı" dedi.

66a20a10497917c4b0b25ba4.jpg

"CEZAEVİNDE PİLATES EĞİTMENLİĞİ YAPTIM"

Pınar Kerimoğlu’nun cezaevi ile ilgili sorularını da yanıtlayan başarılı manken, "Bir dönem ben de cezaevine girdim. Orada çok değişik hikayeler ile karşılaştım ama ben oraya girdim diye kendimi soyutlamadım kimseden. Aksine her sabah mahkûmları ve gardiyanları spor salonuna toplayıp 2-3 saat onlara pilates eğitimi veriyordum ve bu onların çok hoşuna gidiyordu. Ben cezaevinden tahliye olurken tüm koğuşlar alkışlarla uğurladı beni" şeklinde konuştu.

66a20a3d497917c4b0b25ba6.jpg

Tuğba Özay: Ludovic Fattizzo ile flört dönemi gibi bir evliliğim vardı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler