Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: 'Üç Kız Kardeş'te Türkan duyduğu gerçekleri kaldıramıyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6364dd9186b2472e68291de7.jpg

Üç Kız Kardeş'in yayınlanan son tanıtımında; gerçekleri öğrenen Sadık (Reha Özcan), Türkan (Özgü Kaya) yüzünden Nesrin'e (İclal Aydın) adeta ateş püskürür. "O kapıya gidip bu rezilliği çıkarmasaydın, o kadın iyileştiğinde Türkan evimize geri gelecekti" sözlerine Sadık, "Bu pisliği bildiği halde orada kalmayı kabul ettiyse rezil olan ben değilim Nesrin Hanım" cevabını verir.
6364dd9886b2472e68291de9.jpg

"SOMER BENİ İTTİ"

Türkan, Derya'nın (Melisa Berberoğlu) söyledikleri karşısında gerçekleri kaldıramaz ve tokat atar. Mine (Nazlı Senem Ünal) ise Somer'i (Berker Güven) yakmak için polise yalan ifade verir: Ben küçücük bebeği olan bir anneyim. Neden intihar edeyim? Somer beni itti!
6364dd9e86b2472e68291deb.jpg

Yapımını Süreç Film’in yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide İclal Aydın, Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Ayça İnci, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Yiğit Dikmen, Emre Kıvılcım, Eren Öner, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş başarısı Türkiye sınırlarını aştı

Birbirine çok bağlı Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatan dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor. Üç Kız Kardeş dizisi, yeni bölümleri ile her salı akşamı Kanal D’de.

Mektup düğümleri çözüyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler