Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Ümit Erdim ile boşanan Seda Çınar taciz mesajlarına isyan etti! 'Seni affetmem için yalvartmazsam'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66963c7205089e4aaa594064.jpg

Bir döneme damga vuran 'Hayat Bilgisi' dizisinde 'Var mısın Arif' karakterini canlandıran Ümit Erdim, 2017 yılında Seda Çınar ile nikâh masasına oturmuştu.

2018'de Ses'in doğumu ile ilk kez anne ve baba olma mutluluğu yaşayan çift, 2022'de Eda adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına almıştı.

milliyet.jpg

İDDİALAR DOĞRU ÇIKTI!

Sosyal medya hesabında dikkat çeken bir hamlede bulunan Seda Erdim, eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafları silip, soyadını da 'Çınar' diye değiştirmişti. Bunun üzerine boşanma haberleri gündeme gelmişti.

"NİSANDA ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR"

İkili, avukatları aracılığıyla yaptıkları ortak açıklamayla sessizliklerini bozmuştu.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

Soyadını değiştirmişti! Oyuncu Ümit Erdim ile Seda Erdim boşandı

KONUYU YARGIYA TAŞIYOR

Seda Çınar son olarak sosyal medya hesabından yayınladığı gönderiyle gündem oldu. Çınar, yaşadığı taciz olayının boyutunun arttığını ve farklı hesaplardan yapılan paylaşımların çocuklarına kadar ulaşması sebebiyle yargıya başvuracağını söyledi.

66963f7405089e4aaa59407e.jpg

"CANINI ACITMAYA GELİYORUM"

Çınar sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6696400005089e4aaa594085.jpg

Ünlü çift boşandı mı? Ümit Erdim'in eşi Seda Erdim soyadını değiştirdi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler