Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Ünlü şarkıcı Rober Hatemo sağlık durumu ile ilgili konuştu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65cdcf72721699be74eabd12.jpg

'Esmer' adlı ilk albümünü 1997'de piyasaya süren; 'Senden Çok Var', 'Tanrım' ve 'Çiçeğim' gibi hitlere imza atan Rober Hatemo, Maslak'ta bir mekanda müzikseverlerle buluşurken, sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

49 yaşındaki şarkıcı, "Biraz riskli bir gün, Sevgililer Günü. İçerisi dolu. 14 Şubat'ı kapitalist bir şey gibi görüyorlar ama ben seviyorum. Güzel bir gün, benim ilişkim yok ama güzel bir gün" dedi.
65cdcfc7721699be74eabd18.jpg

"DOKTORLAR 'ANKSİYETE' DEDİ"

Babası Şahin Hatemo'yu iki yıl önce kaybeden Hatemo, "Babam vefat ettikten sonra garip şeyler olmaya başlamıştı. Karnım ağrıyordu, sahnede şarkı söyleyemiyordum, bağırsak sorunlarım vardı. İki üç tane profesörle görüştüm. Hepsi anksiyete olduğunu söyledi" ifadelerini kullandı.
65cdd169721699be74eabd22.jpg

Rober Hatemo babasının cenazesinde gözyaşlarına hakim olamadı

"TÜRKİYE'NİN YÜZDE 80'İ ANTİDEPRESAN KULLANIYORMUŞ"

Alıntı Metni

65cdcfd5721699be74eabd1a.jpg

"BATTANİYE ALTINDA İKİ SENE YATTIM"

Hastalık sürecinde eve kapandığını dile getiren ünlü şarkıcı, "İki sene battaniye altında yattım. Kimse 'Ne yapıyorsun?' diye aramadı. Bağışıklığım o zamanlar çok düştü. Uzun bir süre bekledim bunu atlatmak için. Herkesin başına gelebilir. Ben kimseye alınmadım, gücenmedim. Kimse yoktu ama yanımda. Dostlarım da var tabii ki ama çok çok az" ifadelerini kullandı.
65cdcfe1721699be74eabd1c.jpg

'Çok kötü bir şey! Çok utanıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler