Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber HABERLER: Uraz Kaygılaroğlu'ndan 'oje' cevabı: Kızdım ve kırıldım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6349709e86b2445d84ed4ded.jpg

Uraz Kaygılaroğlu, 2.8 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından el tırnaklarında siyah oje olan bir fotoğrafını paylaştı. 2019 yılında boşandığı Melis İşiten'le evliliğinden dünyaya gelen kızı Ada'nın isteği üzerine daha önce de oje süren ünlü oyuncu, "Hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım" diyerek, tepkisini dile getirdi.

"BEN BÖYLE BİRİYİM"

Alıntı Metni

634970eb86b2445d84ed4df2.jpg

"KANAAT ÖNDERİ YA DA BİLİRKİŞİ DEĞİLİM"

35 yaşındaki oyuncu, "Bir altını çizelim abilerim ablalarım; kimsenin torpillisi olmadım, bir dayım eniştem olmadı. Bir gün çalmadım çırpmadım, vergi kaçırmadım. Kimseyle kavga edip sövmedim, görüşüne ya da görünüşüne göre insan ayırmadım. Herkese saygılı olmak, anlamaya çalışmak önceliğim oldu. Sadece ve sadece işimi yaptım, iyi yapmaya çalıştım, çok çalıştım daha da çok çalışacağım. Öncelikle tarzımı tavrımı değil işimi beğeninize sunuyorum. Tabii bunların hepsi göreceli şeyler beğenip beğenmemek çok kişisel, saygı duyarım ama hakaret kabul edilemez. Kızdım ve kırıldım açıkçası. Ben bir kanaat önderi ya da bilirkişi değilim" ifadelerini kullandı.

Eski eşi ve kızıyla fotoğrafını paylaştı

"NE RENKTE KULLANACAĞIMA BEN KARAR VERİRİM"

Alıntı Metni

6349714886b2445d84ed4df4.jpg

ÜNLÜLERDEN YORUM YAĞDI

Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaşımına; eski eşi Melis İşiten'in yanı sıra Burcu Biricik, Pelin Akil, Hazal Kaya, Nilperi Şahinkaya, Bora Akkaş, Damla Sönmez, Serel Yereli, Caner Özyurtlu, Şebnem Hassanisoughi, Merve Dizdar, Aslıhan Gürbüz, Can Bonomo, Hasibe Eren, Ceyhun Fersoy, Enis Arıkan, Asuman Dabak, Ferit Aktuğ, Devin Özgür Çınar, Fırat Parlak, Esra Kızıldoğan, Tansu Dayan, Uğur Demirpehlivan ve Mert Öner gibi birçok ünlü isim de yorumlarıyla destek verdi.

Uraz ve Kaan seabob yaptı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler