Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Haberler: Yeni sevgilisi evli çıkmıştı! Selin Kabaklı sessizliğini bozdu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66922740c54dfeb32bed9885.jpg

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ile iş insanı Murat Özdemir, şubat ayında sürpriz bir nikahla evlenmişti. Özdemir'in, 2002 Best Model Güzeli Selin Kabaklı ile evliliği devam ederken Ebru Gündeş'le aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti.

Kabaklı, "Eşiniz sizi Ebru Gündeş'le aldattı mı?" sorusuna, "Ebru Abla umarım bana yaşattıklarını yaşamasın. Herkesin yolu açık olsun" yanıtını vermişti.

669224dac54dfeb32bed9871.jpg

YENİ SEVGİLİSİ EVLİ BİR İŞ İNSANI!

Murat Özdemir'in kendisini Ebru Gündeş'le aldattığını öne süren Selin Kabaklı'nın, Yasin Ersin ile yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilmişti. Kabaklı'nın iş insanı sevgilisinin, evli olduğu da ortaya çıkmıştı.

669224f8c54dfeb32bed9873.jpg

Ünlü model konuyla ilgili açıklama yapmazken, Ersin ise "Sadece kağıt üzerinde evliyim. Eşimle boşanma davamız 17 aydır devam ediyor. Birlikteliğimiz söz konusu dahi değil" diye konuşmuştu.

6692250fc54dfeb32bed9875.jpg

"HİÇBİR ZAMAN EVLİ BİR ADAMLA BERABER OLMADIM"

Yeni ilişkisinin basına yansımasının ardından eleştiri oklarının hedefi olan Selin Kabaklı, sessizliğini bozdu. Sosyal medya sayfasından açıklama yapan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

6692255ac54dfeb32bed9877.jpg

"BENİ BELDEN AŞAĞI VURACAKSINIZ, ÖYLE Mİ?"

"Şimdi elinize koz geçtiğini zannedip kendinizce, o küçük gücünüzle bunu bana karşı kullandığınızı mı düşünüyorsunuz? Siz beni belden aşağı vuracaksınız, öyle mi? Peki... Kim kimin kocasını elinden almış, kimin kocası evinde eşiyle, çocuklarıyla mutluyken yuvası dağıtılmış, resmi nikahım ve mutlu bir beraberliğim varken elinde pastalarla mumlar üfletmiş; bunları göreceğiz. Benim ispatlarım var, belgelerle konuşacağız. Benim için aksini düşünen de belgelerle, ispatla gelecek çünkü ben öyle geliyorum. Pazartesi günü görüşeceğiz."

66922565c54dfeb32bed9879.jpg

Eski eşi Ebru Gündeş'le evlenmişti! Selin Kabaklı, Bodrum tatilinde
Ebru Gündeş'ten düğün sonrası ilk paylaşım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler